53 obserwujących
203 notki
1278k odsłon
989 odsłon

Już teraz trwa 37 letnia wojna…

Wykop Skomentuj37


Miałem już nie pisać i dać sobie spokój a Wam nie suszyć już głowy. Jednak z moich wpisów niemal nic nie pojmujecie więc wyłożę to ostatni raz bo kolejny nie będzie już potrzebny.

Dla wszystkich naiwnych i wszechwidzących wizjonerów i jasnowidzących powiadam ze.
Obecnie trwa wojna. Atak COVID-19 to nic innego jak rzucenie bomby Nuklearnej na świat.

Niegodziwcy ludzcy to uczynili. Ludzkość ma wrogów, którzy za wszelką cenę postanowili zgładzić sporo z nas.

Symptomy tej choroby i jej zarażenia oraz przebiegu są identyczne jak symptomy napromieniowania wysokoenergetycznego radiowego i radiacyjnego.

Stąd pierwszy wniosek ze ów Korona Wirus jest w większości przypadków źle diagnozowany. Nie rozróżnia się ataku promieniowania radiacyjnego typu 5G z rzeczywistym zarażeniem wirusowym.

Ci poddani silnemu napromieniowaniu 5G są tak samo traktowani i wrzucani do jednego wora jak zarażeni Korona wirusem, bo maja te same objawy napromieniowania radiacyjnego co korona Wirus. Nie rozróżniania się bardzo wielu przypadków normalnej i ciężkiej grypy od zarażeniem wirusowym Korono wirusa.

Ogólnie jesteśmy do tyłu i w plecy. Nasi lekarze są kompletnie do tego nie przygotowani ani medycznie ani technicznie.

W Wuchan ilość anten 5G jest wielości powierzchni New Yorku. Wysoce energetyczne promieniowanie anten elektromagnetycznych i wirus dziesiątkuje ich.

Nie wolno więc wierzyć notablom bo nie wiemy kto jest z nich w szajce, a kto w zmowie, a kto uczciwym i rzetelnym obywatelem i godnie piastuje swe stanowisko.

Nie można ufać ani wierzyć amerykanom. Nie wiemy po której stronie stoją amerykańskie rządowe i poza rządowe organizacje, a sieją one propagandę zwątpienia i strachu. Ja zaufałbym prezydentowi Donaldowi Trump’owi, wydaje się on godnym człowiekiem, czego dał wyraz w jego przemówieniu, które zamieszczę poniżej w postaci tłumaczenia tekstowego. . A wskazuje On jako prezydent na organizacje Amerykańskie które maja brudne palce w tej epidemii korono Wirusa. Ci zaś, za wszelką cenę chcą usunąć Donalda Trump’a z stanowiska i uniemożliwić mu reelekcje.

Nie wiecie ze Bill Gates nie tak dawno symulował komputerowo atak wirusa i skutki pandemii na naszej planecie, jego zasięg i rozprzestrzenianie się. Donald Trump, powinien zarządać od wywiadu USA wszystkich telefonów transakcji i emeili, – pomiędzy Bill Gates’em a CDC i uczestnikami konferencji Iwent 201. W konferencji tej brały udział osoby które są odpowiedzialne za przymusowymi szczepieniami w celu depopulacji ziemi z rodzaju ludzkiego…..

W nowej szczepionkach przeciwko Korona wirusowi ma znajdować się ten sam składnik depopulacyjny, który znaleziono w szczepionkach Bill Gates’a dla populacji Afryki, cyfrowe ID. czyli ta szczepionka co ma być nam wmuszana, nam ludziom gdzie będzie działać jako sterylizator……

Mam wieki szacunek dla Gubernatora Włoch który powiedział
.

Cytuje:”” 80 % zarażonych ludzi zdrowieje sama, 15% potrzebuje leków, w tym 5 % pobytu w szpitalu, a 17 osób które zmarły w szpitalu miały już wcześniej bardzo poważne problemy zdrowotne…..i żadna zdrowa osoba która złapała korona wirusa nie umarła.……. , na początku służby zareagowały tak jak zareagowały ponieważ nie miale prawdziwych informacji. Ale po bliższym zbadaniu wszyscy zobaczyli ze informacja jest bardzo przesadzona, „””

Ludzie sobie lekceważą powagę sytuacji na dzień dzisiejszy, ale głupota rządu może mieć konsekwencje hekatomby..bo dla wielu nie będzie wsparcia ani pomocy. I teraz najbardziej nam szkodzą trolle i szkodniki internetowe którzy rozsiewają paniczne treści nie do sprawdzenia na chwile obecną.

Jak i media sieją strach i nie etyczne domniemania, które skutkują tym ze przemieniają się w formy ataku czy agresji między ludzkich, prezentowanych na zewnątrz i nie mających w zasadzie żadnego uzasadnienia, bo napędzane są strachem. Media kreują ten strach bo pokazują umierających czy tych co odeszli z powodu Wirusa ale ilu ludzi umiera co dzień z różnych innych powodów wypadków, przypadków chorób czy stanów chorobowych na serce, zatory płucne, bulimie wodne, ilu zmarło po szczepionkach ilu odeszło po wypadkach komunikacyjnych? itd. Ta ilość jest setki razy wyższa ale o tym cicho sza…..media to pomijają skrzętnie i zręcznie.

Trzy wielkie mocarstwa wzięły się za bary w wojennej utarczce w której karty rodzaje 4 ty podżegacz. Ruskie marzą o Unii z Chinami aby Amerykę pozbawić rozliczeniowego dolara, Chiny w Ameryce widzą swą kolonię, Ameryka chce utemperować jednych, kosztem państw satelitarnych a podżegacz dąży do wojny atomowej, pomiędzy Pakistanem, Indiami, Chinami Ameryką i Koreą, który chce rządzić na świecie tym co po nim pozostanie.

Przemówienie Donalda Trumpa: ( czytaj rozumnie i wyciągaj wnioski tylko nie pochopnie. Prezydent USA wyłożył czarno na białym co nas i Was spotka, jak rozum zawiedzie nad pychą.)

Cejrowski cytuje Trumpa _ to dotyczy Polski.

Tłumaczenie – ChnNews.pl chrześcijański portal informacyjny

„””nie ma nic co nie zrobią polityczne elity. Nie ma takiego kłamstwa, przed którym się powstrzymają, by utrzymać swój prestiż i władzę waszym kosztem. To właśnie się dzieje. Elity w Waszyngtonie i korporacje medialne i finansowe, które je finansują istnieją tylko z jednego powodu – aby chronić i bogacić siebie. Elity maja tryliony dolarów do stracenia w tych wyborach.

Podam przykład:

Zaledwie jedna umowa handlowa, którą chcą przeforsować wiąże się z trylionami dolarów kontrolowanymi przez wiele krajów, korporacji i lobbystów.

Dla tych którzy kontrolują dźwignię władzy w Waszyngtonie i dla globalnych interesów współpracują z tymi ludźmi, którym nie chodzi o wasze dobro. Nasza kampania to prawdziwe egzystencjalne zagrożenie, jakiego wcześniej nie widzieli. To nie są jedynie kolejne odbywające się co cztery lata wybory. To rodzaj dróg w naszej cywilizacji,

który określi czy my naród, odzyskamy kontrolę nad naszym rządem.

Dla nich to jest wojna i dla nich wszystko jest dozwolone. Uwierzcie mi to jest walka o przetrwanie naszego narodu. Te wybory określą czy będziemy mieli wolny kraj czy tylko iluzję demokracji, ale będziemy kontrolowani przez grupę globalnych, specjalnych interesów ustawiających nasz system. I on jest ustawiony. To jest rzeczywistość. Wy to wiecie oni to wiedzą i ja to wiem i tak naprawdę cały świat to wie. Elity i media będą kontrolować ten kraj przez dobrze znane środki.

Każdy kto podważy ich kontrolę jest uznawany za seksistę, rasistę, ksenofoba i osobę moralnie nieukształtowaną. Będą was atakować, pomawiać, starać się zniszczyć waszą karierę i rodzinę. Będą starali się zniszczyć wszystko co ciebie dotyczy, w tym twoją reputacje.

Będą kłamać, kłamać i kłamać a potem robić jeszcze gorsze rzeczy. Będą robić wszystko co uznają za potrzebne. Clintonowie to przestępcy. Pamiętajcie to przestępcy.

Na naszą wielką cywilizacje tu w Ameryce i w całym cywilizowanym świecie, przyszedł czas rozliczenia. Widzieliśmy to w Wielkiej Brytanii, która zagłosowała by uwolnić się od globalnego rządu, globalnych umów handlowych, i globalnych umów imigracyjnych, które zniszczyły ich suwerenność i zniszczyły wiele krajów.

Ale główna baza światowej siły politycznej jest tu w Ameryce. I to nasze zepsute elity są największą siłą stojącą za wszystkimi na rzecz radykalnej globalizacji i pozbawienia praw ludzi pracujących.


Ich środki finansowe są praktycznie nie ograniczone. Nieograniczone są ich środki polityczne. Ich środki medialne są niezrównane. I co najważniejsze, głębia ich niemoralności jest absolutnie nieograniczona.”” Donald Trump.

Kto sobie życzy słuchać a nie czytać: https://www.youtube.com/watch?v=0pQ8Vo-vpMQ

Zło zostało wskazane ale źródło nie wyłuskane, Polska ma śmiertelnych wrogów nie tylko w Ameryce, u siebie także,. Jeśli chcemy egzystować dobrze musimy uważać, Tramp nas naród Polski ostrzegł. Wskazał na fakt że mamy uważać na elity, na to co nam szykują i na co nas często przymusem kierują.

Nie sztuką chwytać za broń,…………. sztuką jest bronić się bez broni……….

Nie będzie więcej komentarzy i podwieszeń na kierunku polityczno – ekonomicznym. Jak sobie pościelicie tak się wyśpicie………

Klakierzy i trolle są tu nie mile widziani.

Pozdrawiam:

Wykop Skomentuj37
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale