54 obserwujących
188 notek
1247k odsłon
247 odsłon

Czas - strach.

Wykop Skomentuj7

Krótko i konkretnie, bo co by wyjaśniać niekumatemu.


Teraz nadchodzi czas drenażu, waszych domów, zasobów i portfeli.

zgodnie z tym co kolejno przewidywałem: - cienko wiedze wasze starania.  - napisałem że będzie tak źle że matki.........,

czyli zwolnienia, brak pracy, brak gotówki w ręku, oczywiste zatory pieniężne i upadki firm, niewypłacalność i bankructwa,  mimo buńczucznych zapowiedzi rządzącej kasty.

Dodruk pustych bez wartościowych pieniędzy z nadwyżką na rynku i ich denominacją jak przęgnął i przekroczą rubikon.

Stary numer FED-u. powiela się na waszych oczętach. Tak niszczy się rządy , gospodarkę i państwo, które oddało swoje zaplecze w obce łapy lichwiarzy.

By przejść do zaplanowanego krachu gospodarczego.

Co dalej na końcu tego krachu? Nie chcę was straszyć. a i tak do Was drodzy czytelnicy to nie dotrze....

Przed wami jeszcze pyskowania i demagogia opozycji bo poza kasą i stołkiem z korytem, nic więcej nie zrobią niż jest zrobione. a po z samą demagogią nie mają nic innego do zaproponowania poza wyprzedażą dóbr narodowych, przecie zostały jeszcze całkiem całkiem lasy zwane państwowe do wyprzedania......i jest o co walczyć.

A pewnie i zapomnieliście nasze wojenne wojskowe powołania cywilów i spisywania lekarzy pielęgniarzy i wozów prywatnych dostawczaków i nie tylko, to było ale nie zdążyło się docelowo rozwiązać wszystkiego bo gruchało i pitolneło......,gdyż pekińczyk chciał przejąc rozliczenia w Juanach, wspierany brudnym misiem.

Życzę zdrowia:


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale