Blog
.
szpak80
39 obserwujących 972 notki 994064 odsłony
szpak80, 25 lipca 2017 r.

Czy wśród klientów dilera narkotyków dla tzw. warszawki byli ludzie...

...reklamy i marketingu?


Wpis w pięciu aktach

Akta 1

image

 "W ciągu jednego weekendu inkasował nawet ćwierć miliona złotych. Zatrzymany przez policję diler kokainy miał rozprowadzać narkotyki wśród biznesmenów i celebrytów w Warszawie. Policjanci przyznają, że chodzi o osoby z pierwszych stron kolorowych gazet i portali plotkarskich. (...) U dilera kupowała śmietanka towarzyska Warszawy. Jego numer był zastrzeżony tylko dla osób z polecenia. (...) Jak mówią eksperci, twarde narkotyki są w świecie show biznesu tematem tabu. Jednak gwiazdy sięgają po nie równie często, co po alkohol. (...) poważne problemy mogą mieć osoby, które korzystały z usług dilera".
"Co znamienne - w chwili zatrzymania przechowywał ok. 430 działek kokainy. To doskonale obrazuje skalę jego działalności."

Akta 2

23.06.2017 r. "Diler celebrytów" stanie przed sądem. "Wiele znanych osób będzie miało bezsenne noce".

Akta 3

"Celebryci i byli wysokiej rangi urzędnicy państwowi od dłuższego czasu wspierają zwolenników „totalnej opozycji”. W ostatnich dniach ich szeregi zasilili również przedstawiciele branży reklamowej i marketingowej"Opublikowano: 25.07.2017 11:22. Ostatnia aktualizacja: 25.07.2017 11:54.
Autor: szpak80
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Nie krepuje pana, że dyskutuje pan z osobami, które nie mają informacji w zasadniczej...
  • Kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem?
  • on jest z administracji...

Tematy w dziale