niemcy i europa
Na moim blogu zajmuję się sprawami niemieckimi i pragnę czytelnikom przybliżyć niemiecką politykę i kulturę.
11 obserwujących
441 notek
260k odsłon
344 odsłony

Allahu corona - Niemcy w czasach koronawirusa. Wypędzona Maletzki zamknęła dom uciechy

Wykop Skomentuj4

W Passau na promenadzie nad Innem 49-letni pan został zatrzymany przez policję, ponieważ groził straszakiem innym spacerowiczom, którzy nie zachowali według niego należnego odstępu. Inny mężczyzna groził straszakiem pasażerom kolejki podmiejskiej w Düsseldorfie. Jeden z pasażerów wysiadł z kolejki i zawiadomił motorniczego, który przez głośniki kazał wszystkim wysiąść. Pan z pistoletem został w pociągu, którego drzwi zostały zamknięte. Kolejka podmiejska miała poważne spóźnienie.   

W Monachium pewien pan lizał na dworcu schody ruchome i automaty do biletów. Wobec policji twierdził, że ma koronawirusa.  

Pan z Libanu opryskiwał pasażerów na dworcu głównym w Lipsku płynem dezynfikującym i krzyczał „Allahu corona“.  

W wielu miastach dochodziło do bójek w sklepach. W Hagen pan z Afryki krzyczał korona i nazi w jednej z filii Aldi.  

W Würselen pod Aachen, gdzie swojego czasu burmistrzem był niejaki Martin Schulz, nieznani sprawcy wybili szybę auta i ukradli kilka paczek papieru toaletowego. Policja ostrzega by nie zostawiać rzeczy wartościowych w autach.   

W Garmisch-Partenkirchen rezyduje król Tajlandii z 20 żonami. Tamże złożył podanie o przefunkcjonowanie luksusowego hotelu na dom mieszkalny. Za wszystko płaci niemiecki podatnik w ramach pomocy dla tzw. trzeciego świata.  

We Frankfurcie wypędzona Maletzki zamknęła swój mały burdelik Taunus 27 (Taunusstrasse 27). 18 kobiet straciło pracę, min. Ania z Polski. Kobiety pracujące w burdelach wynajmują pokój na dzień i nie są w nich zatrudnione na stałe. Kryzys dotknął niecałe 33 tysiące kobiet z branży.  

  

https://www.derwesten.de/panorama/vermischtes/coronavirus-ekel-video-aus-muenchen-aufgetaucht-mann-leckt-rolltreppe-ab-dann-macht-er-auch-noch-das-id228757525.html

https://politikstube.com/hagen-afrikaner-dreht-in-aldi-filiale-durch/

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=GUKdYiq1AUY&feature=emb_logo

https://politikstube.com/der-kampf-ums-klopapier-geht-unvermindert-weiter/

https://www.focus.de/kultur/royals/garmisch-partenkirchen-per-sondergenehmigung-zum-wohnhaus-thai-koenig-residiert-in-luxus-hotel_id_11805516.html

https://www.bild.de/regional/frankfurt/frankfurt-aktuell/frankfurt-coronavirus-laufhaus-chefin-macht-bordell-dicht-69401294.bild.html?wtrid=kooperation.reco.taboola.free.bild.desktop


Pirna


 


Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale