niemcy i europa
Na moim blogu zajmuję się sprawami niemieckimi i pragnę czytelnikom przybliżyć niemiecką politykę i kulturę.
11 obserwujących
465 notek
271k odsłon
497 odsłon

Co się dzieje w Niemczech w czasach korony

Wykop Skomentuj10

W Kronach (Bawaria) doszło do bójki pomiędzy azylantami wyznającymi religię pokoju. 28-letni Afgańczyk Janagha Amiri zabił podczas pojedynku na noże 23-letniego rodaka.  

W Augsburgu (Bawaria)  podczas kłótni rodzinnej (?) 29-letni Afgańczyk zasztyletował 15-letniego chłopca, też Afgańczyka. Otóż zaręczyny z 24-letnią siostrą chłopca zostały zerwane, po czym doszło do rękoczynów. Zranione zostały nożem 37-letnia matka i 20-letnia siostra obydwojga, lekko zranieni zostali 41-letni ojciec i 16-letnia siostra.  

W sobotę wieczorem 20 mężczyzn biło się sztachetami drewnianymi pod lokalem gastronomicznym orientalnym w Mülheim nad Ruhrą.  


update 21.50 

https://politikstube.com/sportprogramm-in-corona-zeiten-mit-holzlatten-aufeinander-einpruegeln/W Düsseldorfie miejskie służby kontrolowały ulice koło dworca głównego. Tam jedna pani na ulicy chciała romansować z panami, za gotówką, ponieważ nie miała dokumentów przy sobie, powiedział, że mieszka w pobliskim hotelu „Komet“ (szefowa Dr.phil(RUS) Natalia Mikhailova). Okazało się, że pani szefowa hotelu jest tak naprawdę Bordellmutter.

Trzy prostytutki w hotelu były w widocznej ciąży, jedna mieszkała tam z małym dzieckiem.  


W piątek wieczorem doszło zamieszek przed meczetem Dar-as-Salam berlińskiej dzielnicy orientalnej Neukölln. Imam meczetu nawoływał do modlitwy w meczecie nie zważając na przepisy prawne.   

Meczet jest obserwowany przez Urząd Ochrony Konstytucji, ponieważ zwolennicy tego imama chą zburzyć porządek prawny w RFN. Według istniejącego prawa w RFN wszystkich ich można internować w obozie dla uchodźców, bez prawa poruszania się i bez kieszonkowego.   

 

 

https://www.tag24.de/justiz/polizei/augsburg-junge-15-fluechtling-asylheim-familienstreit-getoetet-polizei-motiv-schwestern-neue-details-bekannt-1479101

https://twitter.com/i/status/1246364470634520576

https://www.rbb-online.de/abendschau/videos/20200403_1930/moschee-berlin.html

https://www.youtube.com/watch?v=snMl0XcSzOU

https://www.youtube.com/watch?v=VdDGUvLoJvI

https://www.youtube.com/watch?v=WTw4tDqodw0


 

 


Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka