niemcy i europa
Na moim blogu zajmuję się sprawami niemieckimi i pragnę czytelnikom przybliżyć niemiecką politykę i kulturę.
11 obserwujących
443 notki
262k odsłony
172 odsłony

WZOROWY AZYLANT – MORDERCA

Wykop Skomentuj6

 Afgańczyk Edris Z. był kiedyś wzorowym azylantem. Do Niemiec przyjechał jako dziecko jeszcze w latach 1990-ych. Chłopiec był zdolny, był rzecznikiem uczniów, w 2006 roku został przez ówczesnego premiera landu Milbradta z okazji przyznania mu stypendium odznaczony jako "Ambasador Saksonii" (Botschafter Sachsens).  

Podczas studiów zaczął pracować w przemyśle azylowym, gdzie poznał Myriam, córkę Niemki i Algierczyka, zaangażowaną w pomoc dla kobiet. Podczas związku powiedzmy naciskał na nią, po czym Myriam zakończyła ich związek. Potem poznała innego mężczyznę i urodziła dziecko. Podczas spaceru 9 kwietnia w parku w Lipsku została brutalnie zamordowana butelką od piwa przez wzorowego azylanta który wyrastał i wychował się w Niemczech.   


+++ 

W niedzielę 17 maja 2020 w Cottbus 32-letni Afgańczyk wyrzucił swoją 28-letnią żonę z okna na chodnik. Kobieta zginęła na miejscu i osierociła troje dzieci w wieku  3, 6 i 10 lat. 


+++


We wtorek 19 maja 2020 roku została brutalnie zamordowana nożem na klatce schodowej budynku we Freibergu w Saksonii 33-letnia Afganka. Sprawcą jest jej 39-letni mąż. Kobieta osierociła czworo dzieci w wieku od roku do 12 lat. Rodzina żyła w odosobnieniu. Dzieciom nie wolno było wyjść na podwórko i bawiły się tylko na balkonie.   


+++ 


24 lutego 2020 roku 41-letni Kurd z Iraku sam powiadomił pogotowie, ale na ratunek było za późno. W czasie przybycia pogotowia jego 30-letnia żona już nie żyła, brutalnie zamordowana nożem. Miała poderżnięte gardło. Osierociła czworo dzieci. Także i w tym przypadku morderstwo odbyło się na oczach dzieci.   

W 2004 roku sprawca był azylantem w Holandii. U dalekich krewnych zamieszkałych w Bawarii odkupił ich 16-letnią (!) córkę Sinan, która miała nieco inne wyobrażenie o życiu niż jej mąż. 24-letni mężczyzna zawiera przed imamem ślub z 16-latką, która następnie żyje z nim setki kilometrów dalej od dotychczasowego środowiska. (Gdzie był Jugendamt?) Podczas kłótni zabił ją.

Po odbyciu kary więzienia został wydalony do Iraku. Morderca przybył do Dortmundu w 2017 roku z drugą żoną na azyl.  

  

https://www.tag24.de/leipzig/leipzig-mord-auwald-myriam-z-edris-polizei-hintergruende-1487624

https://www.tag24.de/berlin/cottbus-ehefrau-getoetet-polizei-mann-in-schmellwitz-verhaftet-1520392

https://www.bild.de/regional/chemnitz/chemnitz-news/sachsen-frau-in-freiberg-getoetet-mann-verhaftet-70788732.bild.html

https://www.ruhr24.de/dortmund/dortmund-leiche-viktoriastrasse-taeter-beschuldigter-13565207.html

 

Edris Z. 

imageWykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale