niemcy i europa
Na moim blogu zajmuję się sprawami niemieckimi i pragnę czytelnikom przybliżyć niemiecką politykę i kulturę.
11 obserwujących
456 notek
269k odsłon
280 odsłon

Arabowie są panami świata

Wykop Skomentuj4

Po likwidacji statusu muzeum dla Hagii Sofii emir emiratu Sardży Sultan III ibn Muhammad al-Kasimi zażądał zwrotu muzułmanom katedry w Kordobie.

Al-Kasimi udzielił wywiadu „Sharjah News“ w którym kategorycznie opowiedział się za zwrotem w ręce muzułmanów katolickiej katedry. Dosłownie powiedział: żądamy zwrotu meczetu w Kordobie, która obecnie jest kościołem, ale to jest prezent, który należy do tych którzy są jego niegodni.

W 1999 roku zmarł na przedawkowanie narkotyków najstarszy 24-letni syn emira, w 2019 roku zmarł na przedawkowanie narkotyków jego inny syn, który był homoseksualistą zamieszkałym w Londynie.


Mohammad Nouh Qudah, jordański poseł do parlamentu, były jordański minister sportu i młodzieży oraz fundacji religijnych powiedział 12 lipca 2020 r. w wywiadzie udzielonym w telewizji Iqra (Kuwejt):

"Kiedy Bóg zesłał Arabom Koran, dał im również cechy przywódcze, których inne narody nie mają. Powiedział, że Arabowie nie zostali stworzeni do wykonywania prawdziwej pracy, ale raczej do bycia przywódcami dla nie-Arabów.

Arabowie są panami świata

Qudah dodał, że Arabowie są panami świata, że Bóg stworzył ich do głoszenia światu, że Arabowie mają różne geny i wrodzone cechy, i że praca nie-Arabów uzupełnia ducha Arabów. Powiedział też, że nie mówi tego z rasizmu, ale że faktem jest, iż dzieci arabskie zachowują się inaczej niż dzieci niearabskie."


W Kolonii katedra dostała płot z żeliwa, ponieważ azylanci grali tam w piłkę i szczali.


https://www.t-online.de/unterhaltung/stars/id_86031688/saudi-arabien-kronprinz-von-schardscha-stirbt-mit-39-jahren.html

https://www.theguardian.com/fashion/2019/dec/12/fashion-designer-khalid-al-qasimi-died-of-drug-poisoning

https://www.mena-watch.com/jordanischer-abgeordneter-allah-erschuf-araber-als-herren-der-welt

https://www.bild.de/regional/koeln/koeln-aktuell/gitter-am-dom-eingeweiht-kunstwerk-soll-vor-vandalismus-schuetzen-71582872.bild.html


https://bilder.bild.de/fotos-skaliert/der-fruehere-dompropst-gerd-bachner-segnete-den-neuen-schmuckzaun-vor-der-kathedrale-201465654-71583942/3,w=1489,q=low,c=0.bild.jpg

Der frühere Dompropst Gerd Bachner segnete den neuen Schmuckzaun vor der Kathedrale

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale