niemcy i europa
Na moim blogu zajmuję się sprawami niemieckimi i pragnę czytelnikom przybliżyć niemiecką politykę i kulturę.
11 obserwujących
454 notki
267k odsłon
274 odsłony

Rekordy azylantów z kobietami w Niemczech

Wykop Skomentuj8

Tytuł notki byłby nieco inny, bo chodzi tutaj o rekordy seksualne.   

  

Z ostatnich dni:   

1 sierpnia 21-letni Erytrejczyk molestował w Bad Doberan (Meklemburgia) o 12 w południe 70-letnią kobietę. Udało mu się ją przewrócić, ale został obezwładniony przez przechodniów.    

   

W Eisleben 27 lipca w Saksonii-Anhalt młody „typ południowca“ molestował 68-letnią rencistkę roznoszącą w nocy gazety. Mężczyzna robił jej jednoznaczne awanse, następnie przewrócił ją na ziemię i bił. Został spłoszony krzykami kobiety z balkonu pobliskiego budynku.    

=====͏͏͏  

  

Pierwszym rekordzistą w historii RFN, być może i Europy, był 19-letni Marokańczyk przebywający nielegalnie w Niemczech i wielokrotnie notowany przez policję, który 2 października 2016 zgwałcił w  Düsseldorfie 90-letnią kobietę.   

  

Nieznany jest dokładny wiek kobiety z Wendlingen. 21-latek z Gambii wkradł się 26 maja 2018 do zakładu opieki dla seniorów w Wendlingen koło Stuttgartu, gdzie molestował seksulanie 90-letnią kobietę.   

Być może to byłby nowy rekord.   

  

Na pewno nowym rekordzistą jest typ „południowca“ który zgwałcił 20 czerwca 2018 w Herborn w Hesji 91-letnią kobietę. Sprawcę schwytano, ale na informacje o sprawcy zawieszono szlaban.  

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale