64 obserwujących
370 notek
632k odsłony
  558   0

"Szczepienia dla wszystkich" - polityczna agenda UE w detalach od 2018 r. Cz.III

Część I jest tutaj

Część II jest tutaj

Część III i ostatnia

Wprost sensacyjnie brzmi wspomniany na początku (patrz cz.I) 10-punktowy plan akcji „Szczepionki dla wszystkich”, który został uchwalony podczas Spotkania Plenarnego Komisji Bezpieczenstwa Zdrowotnego. W jaki sposób mają być przeprowadzane te akcje mówią one w 10 punktach same za siebie. Oto tłumaczenie. Angielski oryginał jest tutaj:

 10 akcji na rzecz „Szczepień dla wszystkich” 

1. Należy promować globalne polityczne przywództwo oraz wspierać zaangażowanie na rzecz szczepień. Należy budować efektywną współpracę i partnerstwo – zarówno na płaszczyźnie międzynarodowej, narodowej, regionalnej i lokalnej z urzędami ds. zdrowia, rodziną i krewnymi osób z dziedziny zdrowia, przedstawicielami społeczeństwa cywilnego, gminami, naukowcami oraz przemysłem w celu globalnej ochrony ludzkości dzięki zastoswaniu szczepień.

2. Należy się upewnić, że we wszystkich krajach istnieją narodowe strategie wyszczepień, które zostaną efektywnie zastosowane. Upewnić się, że wszystkie kraje posiadają wystarczające zrównoważone zaopatrzenie finansowe w zgodzie z postępem na drodze do zabezpieczenia zdrowotnego każdego człowieka i nie wolno nikogo zostawiać w potrzebie.

3. Należy wprowadzić silne systemy nadzoru dla chorób, które dzięki szczepieniom nie mają prawa się pojawić, które powinny być wyeliminowane i wybite na całym świecie.

4. Należy usuwać przyczyny z korzeniami, pozwalać jednak ludziom zwlekać ze szczepieniami. Wzmacniać zaufanie do szczepionek. Planować interwencje w oparciu o bazy ewidencjonowanych danych.

5. Należy wykorzystywać możliwości technologii digitalnych (cyfrowych) by nadzorować i wzmacniać procesy wyszczepień.

6. Należy nadzorować wysiłki badawcze zbierające wszelkie dane co do skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek.

7. Należy zadbać o kontynuację wysiłków i wzmocnienie inwestycji łącznie z nowymi modelami finasowymi i modelami zachęty w sferze badawczej i rozwojowej w celu uzyskiwania nowych lub ulepszonych materiałów szczepiennych. Jak też technologii podawania szczepionek. 

8. Należy unikać sytuacji, w których mogłoby dojść do chwilowego choćby braku szczepionek. Dzięki ulepszonemu systemowi nadzoru nad dostępnością materiału szczepiennego, jego zakupu, dostarczania, przechowywania i dzięki współpracy producentów i każdego ogniwa dystrybucji należy optymalnie wykorzystywać moc produkcyjną i przepustowość produkcji szczepionek.

9. Należy nadzorować umiejętności krewnych i rodziny osób zatrudnionych w dziale zdrowia jak również mediów by efektywnie, transparentnie oraz obiektywnie informowały opinię publiczną na temat szczepień. Informacje fałszywe lub też wprowadzające w błąd będą zwalczane, m.inn. przez współpracę mediów społecznościowych i producentów.

10. Dopasowanie oraz integracja szczepień w globalnym systemie opieki zdrowotnej nastąpi dzięki nowej agendzie szczepionkowej w roku 2030.

Prawda, że o niczym nie zapomniano? Przedstawiony powyżej plan działań jest kompaktowy i wyczerpujący. I jak widać- pomysł wyszczepienia 7 miliardów ludzi przeciwko każdej, choćby jeszcze nie znanej infekcji wirusowej nie powstał w chorych głowach antyszczepionkowców, tylko w chorych głowach ludzi, o których dotąd przeważnie nigdy nie słyszeliśmy. I przecież nie chodzi bynajmniej o nasz stan zdrowia, tylko o gigantyczne pieniądze. Wystarczy pomnożyć siedem milardów razy 1000 zł za jedną szczepionkę. A tych szczepionek ma być przecież multum.

Dlaczego jednak informacji na ten temat nie udziela nam minister Szumowski? Dlaczego milczą media głównego nurtu? A przecież już kilkakrotnie słyszeliśmy zapowiedzi, że powrót do „normalności” będzie możliwy dopiero wtedy, gdy nadejdzie wyczekiwana z utęsknieniem szczepionka.

Co nas czeka, kiedy nawet nie wiemy, jakie substancje, jakie geny trafią do owych szczepionek. I – jak zapowiadał Bill Gates – trafić do nich ma jednocześnie chip ID2020, nad którym pracowano przez 20 lat. A wszystko to na życzenie władz, technokratów i najbogatszych ludzi świata w rodzaju naszego szczepionkowego „filantropa” Billa Gatesa., który uczynił WHO swoim przedłużonym ramieniem.

Czekamy więc na szczepionkę przeciw Koronawirusowi, którego jak dotąd nie udało się wyodrębnić, Mało tego, jest to "choroba" tak dziwna, że ma diametralnie różne symptomy: od chrypki i kataru, po kaszel a nawet czasem zapalenie pluc, które - traktowane w szpitalach respiratorami - doprowadza w wielu wypadkach do ich spalenia i rozerwania. - Najcześciej przebiega jednak całkowicie bezobjawowo. Tym samym jest to pierwsza choroba w historii ludzkości przebiegająca bezobjawowo. 

Czy nie dziwi nikogo system wciąż i wciąż wybuchających na całym świecie rzekomych „hot-spots” , o których media donoszą z przerażeniem? Czy nie dziwią nikogo odgórne zapowiedzi „drugiej fali” czy sztucznie utrzymywany przymus noszenia masek na twarzy, o których wiadomo, że żadnych wirusów nie zatrzymują, a wręcz odwrotnie? Ludzie w maskach to ludzie upodleni, Ludzie bez twarzy, ludzie bez osobowości.  Trzymani sztucznie w strachu o własne życie i życie swoich najbiższych .

Służby zdrowia i media na całym świecie są skorumpowane Lekarzom stwierdzającym zachorowalność na Covid 19 oraz tym "leczącym" Covid 19 wypłacane są premie. Media otrzymują za „należyte informowanie” wysokie subwencje od rządów i od „filantropów” w rodzaju Sorosa. Staliśmy się globalnie podmiotami oszustwa na niespotykaną dotąd światową skalę. Oszustwa, do którego przygotowywano się latami niezwykle skrupulatnie i w groźnym dla nas celu, Trzeba sobie to uświadomić. 


Bonus: dr Bruce Lipton, jeden z najwybitniejszych mikrobiologów na świecie o mechaniźmie auto-immunizacji czyli samoszczepienia się, jakim obarzył nas Bóg (dla niektórych Matka Natura)

Video 12 minut


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości