64 obserwujących
370 notek
632k odsłony
  1200   0

"Szczepienia dla wszystkich" - polityczna agenda UE w detalach od 2018 Cz.II.

Część II,

(część I do przeczytania tutaj).

W związku z „Szczepieniami dla wszystkich i przeciw wszystkiemu” planowane jest stworzenie Europejskiego Portalu Szczepionkowego (EVIP), który powstaje ze wsparciem ze strony ECDC oraz Europejskiej Agencji Lekarstw (EMA). Portal ten – jak jest w założeniu - ma dostarczać „objektywnych, transparentnych i aktualizowanych wiadomości na temat szczepień i zawartości szczepionek, korzyści z nich płynących, ich bezpieczeństwa oraz farmaceutycznych procesów konwigilancyjnych”.

Co do tych ostatnich chodzi o to, by dokumentować niepożądane działanie szczepionek. Jeżeli jakaś szczepionka ma wyjątkowo dużo niepożądanych objawów, zostanie zastąpiona inną. Ze względu na pośpiech obecnie porzygotowywane szczepuonki otrzymają ułatwione pozwolenia na wykorzystanie ich na ludziach. Słowem: studia kliniczne będą zbędne. Ludzie staną się królikami doświadzcalnymi.

Kolejne gremium, które ma forsować w całej Europie powszechne szczepienia liczy 16 organizacji członkowskich pod przewodem Komisji Stałej europejskich lekarzy (CPME), Europejskiej Federacji Pielęgniarek i Pielęgniarzy (EFN) oraz Grupy Farnaceutycznej Unii Europejskiej (PGEU). Fakt, że chodzi tu wylącznie o orgaanizacje UE nie jest żadnym przypadkiem.

Oczywiście znajdujemy i w tych kwastiach hasło zrównoważonego rozwoju. Tak więc mechamizmy zrównoważonego rozwoju tych działań będą używane do komunikacji poziomych w tych organizacjach w zakresie państw narodowych. Powstała do tego specjalna agenda (JA).

Myślę Drogi Czytelniku, że w obliczu tej genialnej organizacji nie będziesz zdumiony, jeśli dowiesz się, że już od kilku lat istnieją narodowe plany wyszczepień ściśle skoordynowane z europejskimi planami i agendami. Ciekawe tylko, że dotąd nic nie słyszeliśmy na ten temat zarówno od naszych posłów, naszych urzędników czy członków rządu. Czy nawet mediów oficjalnego nurtu. Cicho, sza! I najwyraźniej nie ma żadnego znaczenia, że plany te godzą w nasze konstytucyjne prawo do nietykalności cielesnej, jedno z dzeisęciu kluczowych praw dotyczących fizycznej integralności ludzkiej chronionej dodatkowo przez dwa zasadnicze dokumenty międzynarodowe: Powszechnę Deklarację Praw Człowieka i Międzynarodowy pakt praw obywatelskich i politycznych. Ponadto Konwencja o prawach osób niepełnosprawnych wymaga również ochrony integralności fizycznej i psychicznej. Wszystko to staje się nieaktualne w obliczu planów, jakie Komisja Europejska (organ niedemokratyczny, niewybieralny) przygotowuje dla nas na najbliższą przyszłość.

I żeby to tylko chodziło o Unię Europejską! Jak nam wiadomo, to wszystko jest także sprawą w globalnym kontekście. Mówi o tym dokument:  Vaccine Confidence Project. opisujący, w jaki sposób należy wykorzystać na całym świecie nastroje społeczne i rozbudzać pozytywny stosunek do szczepień w kontekście pandemii Koronawirusa. Tylko dlatego owa „pandemia” jest sztucznie podtrzymywana i ludziom nakazuje się noszenie bezsensownych masek na twarzy, o których od początku było wiadomo, że żadnych wirusów nie zatrzymują.  Długa, kilkunastominutowa wypowiedź Billa Gatesa w wieczormy wydaniu niemieckiego dziennika państwowej rozgłości ARD przed ponad miesiącem, że chce on wyszczepic 7 miliardów ludzi nabiera nowego sensu.

Część III nastąpi

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka