0 obserwujących
15 notek
34k odsłony
  506   0

Kilka pytań do lewaków. Część 1."Antysemityzm"

 1. Dlaczego zawsze bardziej przejmujecie się antysemityzmem, niż antypolonizmem?

Przykłady:

 

 

 

 

Ufff, wystarczy już tego, bo jeszcze zarazimy się paranoją od poszukiwaczy faszyzmu i antysemituzmu. A więc tak: wystarczy w google wpisać komendę (bez cudzysłowiu) "site:gazeta.pl antysemityzm", lub w zależności od portalu który nas interesuje np. "site:natemat.pl antysemityzm", lub dowolne inne słowo zastępujące"antysemityzm", np. "Żydzi", "judaizm" itd. W efekcie wyświetli nam się duży wachlarz linków z artykułami o wyżej wymienionym tytule i treści. Wszędzie panuje antysemityzm, "Żyd to odwieczny wróg Polaka", "Polacy to antysemici" itd. Ojej! Jeśli redaktorzy stwierdzają to jedynie w oparciu o histeryczne reakcje Żydów na krytykę skierowaną przeciwko nim, to chyba ktoś tu naprawdę się pogubił. Jeżeli stwierdza się antysemityzm także w oparciu o niczym nie potwierdzone opowiastki pojedyńczej osoby, która opowiada, że "bardziej bała się Polaków, niż Niemców podczas wojny", to zaczynają pojawiać się wątpliwości, o co tak naprawdę chodzi autorom takich tekstów. Jeżeli jakiś sfrustrowany Żyd napisał książkę, w której opluwa Polaków, gdzie "antysemita" to najłagodniejsze określenie, jeśli jakiś niemiecki pseudoreżyser nakręcił serial historyczno-fantastyczny (chodzi mi oczywiście o gatunek literacki będący fantastyką, broń Boże o przymiotnik będący synonimem słowa "rewelacyjny"!), to wtedy nie ma problemu! Próżno szukać nam na powyższych serwisach artykułów z ogromnym tytułem "ANTYPOLONIZM", "ŻYDZI NIENAWIDZĄ POLAKÓW", "POWSTAŁ ANTYPOLSKI FILM/ANTYPOLSKA KSIĄŻKA". Nie nie! Ba, nawet nasze "polskie" serwisy informacyjne stają po stronie Żydów i Niemców, twierdząc, że "Polacy przesadzają, ponieważ nigdzie tam nie zauważyłem antypolonizmu", "Polacy doszukują się obrazy polskości", "Polacy przewrażliwieni, robią widły z igły". Tak było w przypadku skandalu jaki wybuchł po wydaniu gry strategicznej Codename Panzers. Gadzinówka Wyborcza (no bo czym się różni od wojennych proniemieckich i antypolskich gazetek? Tak samo Polacy wiecznie źlil, winni, podli, bandyci, durni, złodzieje, pijacy itd.) wyśmiała te zarzuty, biorąc w obronę gierkę komputerową, w której była przekłamana historia jakoby to Polacy rozpoczęli II Wojnę Światową i byli wszystkiemu winni. Wybiórcza cała w skowronkach napisała, że Polacy zwariowali, że nie ma tam żadnego antypolonizmu, że to jest chore.

Szukaniem wiatru w polu można określić także poszukiwania tematów dotyczących antypolonizmu w Newsweeku lub jego internetowym bracie natemat.pl (właścicielem jest również Tomasz Lis). A jeśli już coś napomkną na ten temat, to zazwyczaj jest to wyśmianie "przewrażliwionych Polaków". Na jednym z powyższych screenów jest widoczny nagłówek newsa z natemat.pl, w którym czytamy "Niemiecki reżyser ma racje, w AK byli sami antysemici i mordowali Żydów". Ręce opadają.  Może spróbuje odbić piłeczkę naszym zatwardziałym żołnierzom walczącym z diabelskim polskim antysemityzmem i z urojonym (ich zdaniem rzecz jasna) antypolonizmem.

a) Antysemityzm w Polsce. Zamieszanie po wypowiedzi prosesora Jasiewicza w Focus Historia Extra (mam ten numer, bardzo ciekawy). Jak widzimy, red. Grzegorz Jakubowski już dzielnie sporządził obszerną notatkę zaczynającą się jeszcze w czasach I RP, gdzie możemy być pewni, że już wtedy panował w Polsce ANTYSEMITYZM, przeniknął do II RP, a w czasie wybuchu II WŚ oczywiście znów POLACY byli winni, że powstały obozy w Auschwitz, Dachau, Treblince i nie wiem gdzie jeszcze. Dowiadujemy się, że za antysemityzm niemeickich nazistów odpowiadają - oczywiście, no a któżby inny - Polacy. Może wkrótce dowiemy się, że to Polacy przebrali się za Niemców, że Hitler tak naprawdę był Polakiem udającym Niemca i to przez nas zginęło tylu Żydów?? No ale wróćmy do meritum, pan profesor w żaden sposób nie obraził żadnego Żyda, nie wygłosił treści antysemickich, ani budzących "nienawiść" wobec tego narodu. Stwierdził jedynie, że Żydzi sami zapracowali sobie na brak szacunku do nich samych i niechęć ze strony Niemców. 

b) "Za oceanem, wciąż winią Zydów za śmierć Chrystusa". Przepraszam bardzo, ale kto go ukrzyżował? Jakiej narodowości był  Piłat? Jakiej był Chrystus? Żyd skazał Żyda na śmierć. I dziwicie się, że profesor Jasiewicz tylko przypomniał, że Żydzi zdradzając swojego rodaka sami zapracowali sobie na antysemityzm? A tak w ogóle, to już nie wolno mówić o wydarzeniach biblijnych? Samo stwierdzenie faktów również jest "antysemityzmem"? To kto ukrzyżował Chrystusa? Może Polacy? Kosmici? Chińczycy?

c) "Polska jest krajem antysemitów". Otóż proszę Pana Lisa, żeby mi pokazał w którym kraju na tym świecie nie ma antysemitów? Co Tomasz Fox chce nam udowodnić? Że Polska to najbardziej antysemicki kraj? Że "pisemka pełne nienawiści" piszące o zawłaszczaniu amerykańskich Żydów majątków prawdziwych ofiar Holokaustu to antysemityzm? Że Krytykowanie Grossa za obrzydliwie bluźnierczą książkę o Polakach to też antysemityzm? Gdzie ty byłeś, gdy tenisistki Radwańskie zostały w Izraelu wulgarnie nawyzywane od "katolickich suk, polskich kurew" itd.? Gdzie byłeś, gdy powstawał antypolski film "Pokłosie"? Ludzie! Wyobrażacie sobie, co by było, gdyby polscy kibice nawyzywali izraelskich sportowców od "pieprzonych Żydów", "pejsatych", "obrzezanych", "Żydzi wypierdalać" itd.? Czy wyobrażacie sobie, co by się działo po nakręceniu przez nas filmu w którym pokazujemy Żydów zabijających Polaków, Żydów kradnących z Polski złoto, Żydów mordujących palestyńskie dzieci? O zgrozo! Cała mieszanka w skłądzie Wyborcza, Njusłik, Natemat, Polityka, Wprost, Tok.fm, TVN itd. rozniosła by nas na strzępy!

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale