2 obserwujących
184 notki
78k odsłon
  231   0

Koniec epidemii Covid19 - Bombing of Germany

nihilscire
nihilscire

1. Zapewne niewielu zauważyło z przedwczoraj wywiad Reinharda Petzolda, szefuńcia DePoWi (skrót agendy BND odkomenderowanej do odtwarzania V Kolumny w Polsce) na temat sukcesów, jakie boche/bosze/niemiaszki odnoszą w naszej , tak dotkniętej przez zły los Ojczyźnie. ..

2. Szumnie odtrąbiona akcja pomocy naszych medyków i terytorialsów tysiącom kierowców w okolicach Dover zapewne została bardziej zauważona. Najśmieszniejsze jest, że my-  Polacy bardzo potrzebujemy tej mutacji wirusa. Ta nowa mutacja nie zabija i nawet nie wiadomo, czy w jakikolwiek sposób reaguje na szczepionkę  Biontech-Pfizer i Moderny.

3. Zauważacie, jak nasz biedny Rząd się szamocze, aby udowodnić, że szczepionka nie jest zwykłą maskirowką  dla wydania 10.000.000.000 (miliardów) PLN na do niczego niepotrzebne przedstawienie, łącznie z nieoficjalnym zatrudnieniem, chociaż za ofcjalną gażę, czyli 2 balony dotacji z MKiDN,  aktrisy jednej roli, której wszystko się obecnie kojarzy z defekacją ( Janda Krystyna tak ma) oraz oficjalnym zatrudnieniem w tej samej roli, na pewno też inteligentniejszego od Jandowej, Cezarego Pazury (tutaj za to nie znamy gaży)...

         Reasumując,  czas ogłosić bojkot produktów z Niemiec, to oni przecież stoją za zmuszeniem rządu PMM do zakupu przestarzałej już szczepionki. Pamięta ktoś, że produktami niemieckiej chemii, które odniosły największy sukces jest nie proszek do prania lecz Preußische Säure/Blausäure/cyjanowodór w okresie IWŚ oraz Ziklon B w czasie IIWŚ ??? A następnie bombardowanie Niemiec co  postulował już laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury- Winston Churchill (Germany should be bombed every 50 years as a preventive measure, without giving any reason...)

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale