16 obserwujących
192 notki
197k odsłon
  3144   0

Arnold Boczek czyli aktor Dariusz Gnatowski nie żyje

Dariusz Gnatowski urodził się  24 maja 1961 w Rudzie Śląskiej. Wychowywał się w Zabrzu - ukończył tam podstawówkę i liceum. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Zmarł w dniu dzisiejszym w Krakowie – był polskim aktorem filmowym, teatralnym i dubbingowym. Mieszkał w Gorzkowie koło Wieliczki. Zyskał sławę ogólnopolską w 1999 dzięki roli Arnolda Boczka, sąsiada Kiepskich w serialu Świat według Kiepskich.

Zagrał w ponad 50 filmach oraz serialach telewizyjnych. W 1990 roku poślubił Annę Wach z którą miał córkę Julię.

Dariusz Gnatowski chorował na cukrzycę. Napisał książkę "Dieta bez wyrzeczeń" - przez lata zmagał się z nadwagą. W wyniku specjalnej diety oraz forsownym ćwiczeniom udało mu się zredukować wagę o ponad 25 kg.

W dniu dzisiejszym trafił do krakowskiego szpitala w stanie krytycznym. Niestety lekarze nie byli w stanie uratować życia popularnego i lubianego aktora. Informację o śmierci Dariusza Gnatowskiego potwierdził  Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Lubię to! Skomentuj34 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura