13 obserwujących
179 notek
188k odsłon
  1248   1

Sieci sklepów budowlanych kpią z obostrzeń Rządu

W związku z tragiczną sytuacją epidemiczną w Polsce Rząd podjął decyzję o zamknięciu między innymi wielkopowierzchniowych sklepów budowlanych i meblowych, których powierzchnia sprzedaży przekracza 2000 m2. 

Niektóre sieci sklepów budowlanych wpadły na pomysł, który wprost omija obowiązujące od soboty przepisy epidemiczne kpiąc sobie z tego co ogłosił Rząd. 

Otóż część powierzchni sprzedażowej przegradza się najzwyklejszym, lekkim przepierzeniem zmniejszając powierzchnię sprzedaży do mniejszej niż 2000 m2. 

W jednym ze sklepów polskiej sieci sklepów budowlanych część powierzchni sprzedażowej została po prostu oddzielona najzwyklejszą, plastikową taśmą na której zawieszono kartkę z napisem "Magazyn - wstęp wzbroniony". Przed taśmą sklep przyjmuje klientów, a kasy działają jak przed wprowadzeniem restrykcji epidemicznych.

Informacje powyższe pochodzą od jednego z przedstawicieli handlowych, który dostał listę otwartych sklepów poszczególnych sieci dokładnie w pierwszym dniu obowiązujących restrykcji. 

Polak potrafi...


Lubię to! Skomentuj33 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka