Za każdym razem, gdy opisuję kolejny przypadek ataków, czy rasizmu wobec nas na Wyspach, odzywają się głosy, że przesadzam. Spoglądając na komentarze pod materiałami, które publikuje na stronie, często ręce opadają, bo skala poddaństwa wobec jawnej niesprawiedliwości wśród wielu Polaków w UK jest przerażająca! Nie wiem czy to mój „bojowy charakter, czy coś innego, ale ja osobiście uważam, że jesteśmy mniejszością, która wnosi najwięcej dobrego do życia Wielkiej Brytanii, a najmniej dostaje. Pójde nawet dalej. Nie tyle, co najmniej dostajemy, tylko jeszcze obrywamy najgorzej. W imię starego przysłowia: cóż takiego ci zrobiłem dobrego, że teraz mnie tak nienawidzisz. Dzisiaj o tym, że trzeba podziekować tym, którzy namawiają nas do siedzenia cicho, a czas zacząć walkę o swoje miejsce w społeczeństwie brytyjskim, którego jesteśmy ważną częścią. Jak to zrobić? Gdzie leży problem? http://thenowypolskishow.co.uk/niewolniczy-stan-umyslu-rzecz-o-niektorych-polakach-uk
115
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze