19 obserwujących
410 notek
322k odsłony
  797   0

Muss Sein

Policja i bardzo specjalne służby specjalne, pozostające na żołdzie niemieckiego rządu, po wnikliwych konsultacjach z przedstawicielami wiodących mediów i politykami niektórych, bardziej postępowych partii, ustaliła, że okrzyk - allahu akbar - błędnie do tej pory kojarzony w skrajnie prawicowych kręgach faszyzujących totalitarystów z islamem, nie ma z nim tak naprawdę nic wspólnego. 

Okazuje się, że to pełne energii zawołanie, jest tradycyjnym powitaniem, jakim osoby chore psychiczne pozdrawiają tzw zdrowych członków społeczeństwa i siebie nawzajem. I nawet jeżeli temu powitaniu towarzyszą czasmi rozstrzeliwania "normalsów", to takie pozdrowienie ze swojej natury jest pokojowe i wyraża głęboką tęsknotę chorej osoby, aby być zaakceptowaną przez społeczeństwo "zdrowych". Tragicznie, mamy jeszcze bardzo dużo do zrobienia na tym polu. Bardzo dużo, zanim wykorzenimy w pełni z naszego myślenia ksenofobię.

 

Jeszcze jedno życie bezsensownie stracone, jeszcze jeden wspaniały Niemiec rozpierany energią i tęsknotą za zwykłą życzliwością współobywateli, musiał bohaterskozginąć rozstrzeliwując dzieci, musial złożyć swoje młode życie w ofierze, abyśmy mogli wreszcie przejrzeć na oczy. Ile jeszcze takich tragedii musi się wydarzyć, żeby władze na serio zajęły się krzewicielami nienawiści? Jak długo jeszcze będziemy tolerować w przestrzeni publicznej głosy podważające najlepsze intencje Kanclerz Merkel i przywódców EU? Ilu Niemców musi zginąć, żeby w Europie zapanował wreszcie ordnung? Ordnung muss sein! Ordnung muss sein, muss sein! Muss sein! MUSS SEIN! MUSS SEIN! MUSS SEIN!
Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale