Fot: Canal+Sport
Fot: Canal+Sport
obserwathor obserwathor
402
BLOG

XXVIII Kolejka Ekstraklasy czyli wielkiej niewiadomej Legii Warszawa wszelkie przypadki

obserwathor obserwathor Ekstraklasa Obserwuj temat Obserwuj notkę 61

Mianownik: Goncalo Feio

Dopełniacz: Goncalo Feio

Celownik: Goncalo Feio

Biernik: Goncalo Feio

Narzędnik: z Goncalo Feio

Miejscownik: o Goncalo Feio

Wołacz: O! Goncalo Feio  

Do tego (tytułem dopowiedzenia) Goncalo Feio biegle włada polszczyzną i to jest jedyny aspekt, co do którego raczej wszyscy są zgodni. Dobra, nowy trener Legii poruszony (u mnie ma carte blanche i brak jakiegokolwiek powodu, bym o nim mógł cokolwiek konkretnego w kontekście Legii w tej chwili napisać, a rzeczy minione po prostu mnie nie interesują), teraz pora na Twarz poprzedniej Kolejki - zostaje nią Imaz z Jagiellonii. Nie, żeby zagrał jakiś bardzo dobry mecz, nic z tego, po prostu jednym celnym zakończeniem akcji spowodował (patrz wyżej) "trzęsienie ziemi" w klubie z Łazienkowskiej 3. Zanosiło się na to od dłuższego czasu (liczyłem na to z utęsknieniem). ale Imaz nieuniknione zwyczajnie przyspieszył. Na marginesie - Kosta Runjaic miał nad sobą "szklany sufit", którego raczej nigdy i nigdzie nie udało mu się przebić, natomiast Marek Papszun, istotnie:  tak jak napisał @Donald Szolc - pasuje do Legi..onovii. Nasz Kolega nie może się mylić, bo ma tam blisko.;-))

Co my tu mamy w ten weekend? Przede wszystkim częstochowskie spotkanie obecnego mistrza z wicemistrzem, a nieco pikanterii temu spotkaniu dodaje nie tak dawna rola Goncalo Feio jako asystenta trenera Marka Papszuna. Poza tym nic ciekawego raczej nie widać, co nie oznacza, że nie może dojść do całkiem fajnych meczy, których wszystkim tut. Panom Typerom, jak też sobie samemu szczerze życzę.

Zestaw par XXVIII Kolejki Ekstraklasy.

Warta - Korona

Pogoń - Ruch

Stal - Widzew

Puszcza - Lech

Raków - Legia

ŁKS - Radomiak

Jagiellonia - Cracovia

Górnik - Śląsk

Piast - Zagłębie

SZANOWNĄ MODERACJĘ tradycyjnie pozdrawiam nad wyraz serdecznie i uprzejmie proszę o "EKSTRAKLASĘ" i być może "SG".

P.T. Panom Typerom i Wszelkim Pozostałym z okolic tego bloga życzę udanego weekendu i niezłej piłki w wydaniu najlepszej ligi świata i okolic.

Ps.

TRZY bramki z meczu Real - MC cudnej urody, triumf Barcy w parku Książąt - fiu, fiu, fiu. Przy okazji - bardzo sensowna gra Lewandowskiego (szczególnie w II połowie meczu).

AHA' - NIE OTWIERAJCIE LODÓWEK BEZ OBSTAWY OSÓB TOWARZYSZĄCYCH!!!!!

Może w niej siedzieć G O N C A L O   F E I O!!! U "weszlaków" wylazł z kilkunastu artykułów!!!


obserwathor
O mnie obserwathor

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport