10 obserwujących
106 notek
68k odsłon
212 odsłon

Wielka Sobota w wykonaniu de-MO-kra-TÓW

Wykop Skomentuj15

Jest Sobota Wielkiego Tygodnia. Warszawa - Krakowskie Przedmieście. Pogoda dopisała - więc Warszawiacy, jak zwykle w tym dniu, odwiedzają Groby. Najczęściej jest to trasa od Kościoła Św. Krzyża - do Katedry Św. Jana. Jest mniej więcej ok. godz. 14-tej.

Wracam już w stronę Kościoła Sióstr Wizytek i co widzę. Naszych kochanych de-MO-kra-TÓW, stojących w karnych szeregach przy krawężniku z flagami UE, z napisami kons-TY-tuc-JA i śpiewających cichymi głosami jakieś antyrządowe piosenki. To zdjęcie sprzed Pałacu Prezydenckiego.

Jak widać - nie wzbudzają żadnego zainteresowania przechodniów.

image

Na drugim zdjęciu - widać ich stojących przy MKiDN. Też stoją, też trzymają tekturowy napis "Nie łamcie konstytucji" i też coś tam pod nosem śpiewają. Zainteresowanie przechodniów - zerowe. Tylko najwyżej ktoś zrobi im zdjęcie. Po prostu folklor.

Jako ciekawostkę podam, że osoba z polską flagą (środkową) to "sam" Kijowski, który widać znowu się uaktywnia po zaliczeniu różnych wpadek/afer finansowych. Miał flagę przymocowaną do plecaka, a ręce zajęte robieniem zdjęć(kręceniem filmu?).

image

Naprawdę - ci ludzie zupełnie nie mają wyczucia. W taki dzień - jeszcze próbować upolityczniać przechodniów i spacerowiczów. Nie dziwota, że im ta opozycyjność słabo wychodzi...

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale