0 obserwujących
11 notek
626 odsłon
  42   0

Ostateczna walka zostaje wznowiona w pięciu seriach Hyper Final FightTo prawdopodobnie najpopularniejszy remake największej gry firmy Capcom – Final Fight.

Pozwólcie, że przedstawię wam serię Hyper Final Fight.

Wyprodukowane przez stowarzyszenie OpenBoR i udostępnione do bezpłatnego pobrania z bezpłatną licencją. Fani FF będą mogli zagrać w odrodzoną serię, w której oprócz głównych graczy dodani zostali dodatkowi, czyli goście z różnych gier. Na przykład fighter z Street Fighter, DJ bardzo dobrze pasuje do nowej scenerii „beat 'em up”. Posiada wyjątkowe umiejętności walki, które pomogą mu w walce z wieloma przeciwnikami. Cammy, Fei Long i Guile dotrzymają mu towarzystwa. Wszystkie wyglądają bardzo atrakcyjnie i świetnie radzą sobie na tym nowym polu bitwy.

Seria Hyper Final Fight składa się w sumie z pięciu części. To pięć gier z różnymi historiami i innowacjami, w które będziesz mógł zagrać. Gry są przeznaczone na komputery PC, ale można w nie grać na przykład na konsolach Android, Wii lub PSP.

Ten remake OpenBoR jest oparty na platformie Final Fight 2. Figurki nie odzwierciedlają klasycznego wyglądu pierwszej części. Silnik pochodzi z Beats of Rage i nadaje postaciom znacznie żywszy i bardziej dynamiczny wygląd.

Cóż, te gry są jednymi z najlepszych, a miliony fanów tej sagi będą mogły przeżyć swoje przygody w bardzo dynamicznej atmosferze.

Licencja: bezpłatna

Licencja OpenBoR: Bezpłatna

Autor: społeczeństwo OpenBoR

Link do pobrania Hyper Final Fight

Te gry trafiają do czytelników Salon24 dzięki Final Fight Game Club

Te tytuły są produktem wolnej kreatywności i każdy może dołączyć do rywalizacji o najlepszą grę. Musisz odwiedzić forum społeczności Cronokrash i zapoznać się z funkcjami silnika. To otwarte i dobrowolne środowisko dla wszystkich, którzy chcą tchnąć życie w swoje dzieła sztuki.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości