Blog
Z perspektywy dziennikarskiego stolika
Jan Osiecki
Jan Osiecki Dziennikarz, doktorant i cyklista ;) W Sejmie od 15 lat.
0 obserwujących 147 notek 529752 odsłony
Jan Osiecki, 29 maja 2012 r.

Binienda rozjechany walcem

 

Z dala od kamer, mikrofonów zebrali się fachowcy żeby dyskutować o lotnictwie na poważnej międzynarodowej konferencji. Grono ekspertów jest zacne, a poruszane tematy bardziej niż ciekawe, do tgo jedna z sesji dotyczyła Smoleńska. Zatem nic dziwnego, że swojego szczęścia chciał spróbować prof. Binienda. 
 
Wielce wybitny i bardzo t(fu)rczy (powinno być przez wielkie tfu ;) ekspert Macierewicza wpadł wraz ze swoimi wyznawcami zwanymi w niektórych kręgach „naukowcami drugiego obiegu” ;) Niestety na zebranych jego teorie nie zrobiły wrażenia. A mówiąc dokładnie Binienda został rozjechany walcem przez ekspertów. (o ile wiem tu również nie podał pliku wsadowego do programu LS DYNA żeby każdy mógł powtórzyć słynną symulację i zobaczyć jak eksperyment został zaprojektowany). Po prostu nie zostawiono na nim suchej nitki, krytykując pseudonaukowe wymysły.
 
Nie będę kradł show you-know-who który był jednym z uczestników panelu, liczę, że prof. Artymowicz dokładnie opisze blamaż Binendy czyli sekty scjentologicznej ;)
 
Najlepszym dowodem potwierdzającym to co się stało w Kazimierzu jest fakt, że żadne z mediów „drugiego obiegu” nie opisało występu Biniendy. Mimo, że przyjechali z nim dziennikarze m.in. Naszego Dziennika.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie pracuję w Sejmie. Po prostu tu mieszkam: na galerii prasowej, przy „okrągłym” [teraz jest kwadratowym jak możecie zobaczyć w TVN24, ale nazwa została] stoliku dziennikarskim, na korytarzach sejmu i w Hawełce spędzam 13 i więcej godzin dziennie… A w wolnych chwilach (ha, ha dobry dowcip): piszę pracę doktorską, uczę studentów, żegluję po świecie i bujam w obłokach…

BLOG– od angweblog — sieciowy dziennik,
pamiętnik (źrodło
wikipedia). Wpis na blogu jest zatem jedynie subiektywnym odczuciem autora. Nie jest to artykuł prasowy,więc nie musi być obiektywny.

Informuję, że skończył się okres ochronny dla wszelkiej maści trolli oraz talibów - jednej partii, jednego wodza i jednie słusznej wersji historii. Wszelkie komentarze nie na temat, inwektywy, treści obraźliwe dla mnie oraz głupoty będą wycinane. I żadne krzyki nie przekonają mnie, żeby z tego zrezygnować.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Autor Jak mówią złe języki aktualnie cała administracja S24 to Bogna J. Nowięc sam...
  • @JERZYK07 Bardzo ciekawe! Warto będzie się nad tym pochylić i popytać :)
  • @FLYGA Przełożony (a właściwie dwóch) mają już zarzuty prokuratorskie. Za czasów...

Tematy w dziale