36 obserwujących
147 notek
533k odsłony
  9406   0

Binienda rozjechany walcem - sprostowanie.

Szanownym Państwu Czytelnikom należy się pewne wyjaśnienie – skoro moja blogonotka wywołała aż takie zamieszanie. Rzeczywiście, muszę sprostować jedną informację: prof. Biniedy nie było w Kazimierzu. Byli za to jego akolici, m.in. prof. Piotr Witakowski. Cała reszta relacji jest prawdziwa. Teoria Biniendy została przez ekspertów przez wielkie E rozjechana walcem.

Skąd mój błąd? Po prostu źle zrozumiałem informację od osoby, która była na miejscu. Pośpiech jest najgorszym doradcą, a ja od rana do wieczora miałem sporo różnych zajęć off-line. Dlatego ani nie komentowałem wpisu, ani nie mogłem napisać sprostowania wcześniej. Pewnie nie pierwszy i nie ostatni błąd w blogosferze i życiu. Zreesztą kto nie popełnia błędów.

Co do meritum. Macierewicz & Co nie mieli czym się chwalić po konferencji (notabene mówienie, że Biniendy nikt nie zaprosił, jest nadużyciem, bo przyjechać mógł każdy, informacja o konferencji była ogólnodostępna. A wiem, że były osoby, które zgłosiły się po terminie i zostały przyjęte). Dlatego informacje o konferencji w mediach drugiego obiegu pojawiły się dość późno popołudniu i głównie dotyczyły mojego błędu w blogonotce..
Trochę się dziwie, że blog wywołuje takie zainteresowania mediów drugiego obiegu. Mam nadzieje, ze będą się interesowały się tak każdym wpisem na S24.
Lubię to! Skomentuj143 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale