Choć powiem szczerze, w ostatnich dniach spodziewałem się, że nie wejdzie i pogodziłem ze stratą.

A teraz można przystąpić do intensywnej pracy nad budową bloku liberalnego przed wyborami parlamentarnymi.
EDIT: Teraz już mogę napisać kilka przemyśleń:
1. W ostatnich dniach Jarosław Kaczyński mocno punktował. Gdyby kampania potrwała jeszcze z tydzień mógłby przegonić Komorowskiego. Szczególnie utkwiło mi z ostatnich dni zgaszenie Olejnik oraz akcję z długopisem - maestria.
2. Powołanie serwisu jarkosfera.pl było hitem, którego zazdroszczę rywalom.
3. Wygrał słabszy kandydat - w sporcie i tak czasem jest.
4. Zwycięstwo kandydata PO, wbrew pozorom, stawia PiS w lepszej sytuacji przed wyborami parlamentarnymi niż zwycięstwo ich lidera. TVP wprawdzie utracą, ale będą się koncentrować na "walce z układem" i teoriach spiskowych. Tylko, że biorąć pod uwagę, że polityka miłości zreanimowała SLD nie będą już sami w opozycji. Generalnie PiS jest na fali schyłkowej. Nie mniej jednak Radio Maryja z przystawkami GP pozwoli wygenerować w najgorszej sytuacji jakieś 20% w parlamentarnych.
Jeśli dostałeś banana, to najprawdopodobniej za chamstwo, wulgaryzmy, atak ad personam, lub stosowanie jednej z wymienionych tu sztuczek: Erystyka
Erystycznych nie obsługujemy
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka