11 obserwujących
225 notek
102k odsłony
219 odsłon

Polacy to naród morderców?!

Wykop Skomentuj12

Haniebne orzeczenie katowickiej prokuratury i równie idiotyczna co oszczercza „ekspertyza” niejakiego pana Gontarczyka poszły w świat jako dowód prawdopodobieństwa perfidnie wymyślonej w interesie holokaustbiznesu kłamliwej tezy, że „Polacy zabili w czasie wojny więcej Żydów niż Niemców”.

Na podstawie tak wymyślonej tezy można stwierdzić to co jest tytule, albowiem w zeszłym roku „Polacy zamordowali setki osób”, co potwierdza statystyka przestępczości. Jest tylko drobne zastrzeżenie do tej „tezy” - inne narody mają znacznie lepsze osiągnięcia w tej dziedzinie.

Sprawa materialnego udowodnienia nie jest tak trudna jak to orzekła prokuratura, w wyniku polskiej walki z Niemcami począwszy od 1 września 1939 roku aż do końca wojny na różnych frontach walki zginęło przynajmniej około 200 tys. Niemców, to znaczy, że Żydów musieliby zabić jeszcze więcej, co było wprost fizycznie niemożliwe.

I nie trzeba na to żadnych drobiazgowych badań, tylko odrobina dobrej woli, której nie tylko zabrakło, lecz wręcz przeciwnie zrobiono wszystko, co możliwe żeby uprawdopodobnić oszczercze kłamstwo.

W moim przekonaniu w imię prawdy i honoru polskiego narodu w stosunku do autorów tego antypolskiego orzeczenia powinny być wyciągnięte jak najostrzejsze konsekwencje.

Popełniono przestępstwo polegające na obciążeniu winą narodu i państwa polskiego za zbrodnie zwykłych bandytów mordujących ludzi nie ze względu na ich narodowość czy wyznanie, lecz w celach czysto rabunkowych.

Takie wypadki się zdarzały i ciągle się zdarzają i nikomu na świecie nie przyszło na myśl obciążania winą za to całego narodu lub państwa.

Dopiero prokuratura i „ekspert” z Katowic dokonały tego „epokowego” odkrycia w interesie wrogów Polski.

W sprawie udziału w niemieckim z nakazu urzędowego –mordowaniu Żydów to Polacy mają wyjątkowo czyste sumienie. Nikt z Polaków nie brał udziału w tej zbrodni, nawet osławiona „granatowa policja” nie uczestniczyła w konwojach Żydów.

Te były wykonywane przez Niemców, Ukraińców, Łotyszy, Litwinów i innych narodowości będących w służbie SD.

Wynikało z braku zaufania w stosunku do Polaków nawet będących w ich służbie.

Takim świadectwem moralności nie może pochwalić żaden naród w Europie nie wyłączając samych Żydów, wystarczy wymienić rolę Judenratów.

Trzeba jednak w interesie pragnącego ograbić Polskę holokaustbiznesu, a także poszukiwania „na siłę” współuczestników swoich zbrodni –Niemców /zapewne nie wszystkich/ - koniecznie obciążyć współodpowiedzialnością Polaków.

I jak zwykle w takich przypadkach znajduje się usłużnych wykonawców w Polsce, tym bardziej że jeszcze nikt uczestniczący w tej haniebnej zdradzie nie został ukarany za szkalowanie narodu polskiego.

Jest zatem pytanie do prokuratora generalnego: jaka będzie reakcja na katowickie przestępstwo, bo że jest to przestępstwo nie ulega najmniejszej wątpliwości.


Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale