2 obserwujących
15 notek
3560 odsłon
  205   0

Czy istnieje prawda historyczna?

 Teoretycznie istnieje. Jak po pięciu latach pobytu na obczyźnie do Polski wjechałam, to powiem szczerze, że w samochodzie była cisza jak makiem zasiał. Wylazłam z samochodu, tak na wszelki wypadek, by wiatr makijaż mi obsuszał i wiedziałam, że nareszcie jestem w domu. Bo był i jest to mój dom gdzie na polach Grunwaldzkich zaraza europejska pod ciosami słowiańskich mieczy padła, Westerplatte skąd czwórkami żołnierze do nieba szli, obozów koncentracyjnych i dymów palonych zwłok, które zawsze miały ten sam kolor i nikt rozpoznać nie potrafił czy to obłok żydowski, czy polski nad głowami przeleciał.

 Z opowieści więc teoretycznie to znałam i uczulona jestem, jak ktoś moją wiedzę teoretyczną podważa. Zawsze jednak znajdzie się jakaś menda, co chce prawdę historyczną zmienić i dlatego praprawnuk żyda  rozpętał to, co tylko żydzi rozpętać mogą. Zamiast prawdy historycznej cementującej naród burza z prawdą zbrodniarzy zawisła nad Polską. Już miałam interweniować, ale jak Karzo polazł tropem zbrodniarzy, to musiałam odpuścić. 

 To, że Gdula jest w pewnym sensie współwinnym mordowania żydów, to jest pewne, ale doradzam niekorzystanie ze źródeł żydowskich, by Gdule dobić. Źródła żydowskie są niewiarygodne, bo opisywany Icchak Kacenelson w maju 1944 r. przebywał jeszcze w Drancy. Kiedy zginął i czy naprawdę zginął, nikt nie wie, bo był do 1948 r. poszukiwany. Żydzi potrafią zastawiać pułapki, a my w nie wpadamy. Przy okazji dodam, że agent gestapo Leon Skosowski nie istniał. Kto go wymyślił i dlaczego nie dowiemy się już nigdy.- napisał Karzo na blogu Wiesławy i piorun w Wiesławę pisdnął. 

 Bo Wiesława zamiast wiedzy praktycznej i teoretycznej tylko wiedzą przekazaną przez środowisko żydowskie dysponując, normalnie historii i faktów dziejowych ocenić nie jest w stanie. 

Atak Wiesława dokonała, ale Karzo ostatnim rzutem na taśmę wpisu dokonał i wyglądało to tak:

image

Widać wyraźnie, że facet prawdy się nie boi i historyjki wymyślone przez znane nam środowiska latają mu jak dym z komina, a ręka na zgodę wyciągnięta jest.

Jeśli myślicie, że Wiesława nie potrafi dyskutować, to błądzicie. Nastąpiła reakcja Wiesławy i tak to teraz wygląda:

image

Istnieje więc prawda historyczna i jest to prawda, którą potrafią stworzyć tylko uczciwi Polacy.  Bo tylko taka prawda pokona naszych wrogów. 

image

Leon Skosowski

Hebräisch: סקוסובסקי

Geburtsdatum: 26 Oktober 1884

Geburtsort: Sarreguemines, Moselle, Grand Est, France (Frankreich)

Tod 31 Juli 1944 (59)

Oswiecim, Oświęcim County, Lesser Poland Voivodeship, Poland (Polen) (Holocaust)

Sohn von Yosef Skosowski und Leah Skosowski

imageLubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale