2 obserwujących
15 notek
3548 odsłon
  177   0

Szerszeń w kupie

Nareszcie nowa afera. Kamiński jak szerszeń do ula PiS wpadł i dokument skradł. Znaczy się jakiś przerażony truteń przytargał dokument którego nie ma a jednak jest. 

 Rzecznik Praw Dziecka skierował dziś do resortu Ziobry pismo, w którym protestował przeciwko zmianom. Jak pisał, "uzyskał informację", że w resorcie przygotowywany jest projekt m.in. obniżający granicę odpowiedzialności dzieci z 13. do 10. roku życia.
    W opracowywaniu projektu miał brać udział powołany dziś przez Sejm na stanowisko RPD Mikołaj Pawlak. Rzecznik ministerstwa dzisiaj napisał, że takiego projektu nie ma.
Oczywiście, że projekt istnieje. Trafił do mnie od osoby związanej z PiS, która była nim dosyć mocno przerażona - mówi dla Onetu poseł Michał Kamiński. - Jeśli ministerstwo twierdzi inaczej, to zwyczajnie kłamie – przekonuje. (onet.pl)

 Tekst Onetu wskazuje, że zawrzało w kupie szerszeni i żarty się skończyły. Z olbrzymim jednak zadowoleniem mogę Kamińskiego poinformowań, że projekt istnieje. Prace nad projektem zapoczątkował rząd PO i opinie fachowców dotyczące projektu dnia 22 marca 2011 roku do Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Karnego wpłynęły. Jutro rozpocznie się lot szerszeni nad kupą i ludzie powiedzą, że w opozycyjnej kupie tylko trutnie siedzą.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale