2 obserwujących
15 notek
3548 odsłon
  318   0

Troskliwym okiem

„Nie ma już żadnych wątpliwości. Krzysztof Sadowski, wielka postać jazzu, wieloletni prezes Polskiego Towarzystwa Jazzowego, współtwórca »Tęczowego Music Box«, działacz Jazz Jamboree i innych programów, nauczyciel setek, a może i tysięcy dzieci, był pedofilem” – napisał na Facebooku dziennikarz Mariusz Zielke. Była żona muzyka Liliana Urbańska staje w jego obronie i twierdzi, że oskarżenia pochodzą od osoby chorej psychicznie. Była żona Sadowskiego Liliana Urbańska w rozmowie z wp.pl twierdzi, że oskarżenia pochodzą od osoby „chorej psychicznie”. – Próbowała wyciągnąć od nas pieniądze. Mąż płacił za jej leczenie – mówi Urbańska.
– Uważam, że to są pomówienia. Oskarża dziewczynka sprzed 25, prawie 30 lat. Leczyła się psychiatrycznie i teraz jako osoba dorosła chce wyłudzić od nas pieniądze – dodaje.
" (TVP)

 Starą babą jestem i po 47 latach życia z jednym samcem, nieprzespanych nocach i matką trzech dzieciaków prawo do zabrania głosu w sprawie Dżezu mam. Wspaniały polski pianista, organista i kompozytor jazzowy Sadowski jest  gównianym tematem tematem medialnego bagna.

 Nieosiągalny dla prawa dopadnięty przez troskliwych Krzysztof Sadowski prędzej ducha wyzionie, nim parę z gęby puści, więc potencjalne ofiary satysfakcji raczej nie otrzymają. Zostają nieutuleni w żalu i spragnieni krwawej zemsty troskliwi.

 Troskliwi pucujący swoje małe gwiazdeczki i bez szemrania oddający je w obce ręce. Troskliwi do przesady i z nadzieją, że genialny brzdąc pozwoli im na wypełnienie konta, które będzie można pucować bez końca.

 Troskliwi nie patrzą na brzdąca, a jak już coś dojrzą, to nadziei nie tracą. Są psychiatrzy, więc niech się ofiarą zajmują. Po latach troskliwi robią wielkie oczy, bo okazuje się, że kto szybko wierzy, by czasu na myślenie nie tracić, sam na siebie bat kręci.

 Kasa troskliwych opucowana, bo nie każdy brzdąc utalentowanym był, więc rozkręca się zabawa w skrzywdzonego brzdąca. W tym godnym pożałowania przypadku na kasę od Sadowskiego liczyć nie można, ale pozostają wspólnicy złoczyńcy i organizatorzy dobrej zabawy dla gwiazdeczek i ich zatroskanych właścicieli. Tra la la la la zabawa trwa...

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale