No ale jak wiadomo, Wipler to nieudacznik, głupek i niehonorowy zdrajca a do tego straszny liberał.
Jak wszyscy którzy byli w PIS:))
Co to jest za partia w której jest tylu głupów, zdrajców i różnego innego badziewia...?
No ale jak wiadomo, Wipler to nieudacznik, głupek i niehonorowy zdrajca a do tego straszny liberał.
Jak wszyscy którzy byli w PIS:))
Co to jest za partia w której jest tylu głupów, zdrajców i różnego innego badziewia...?
Komentarze
Pokaż komentarze (13)