pazdziernikowa pazdziernikowa
658
BLOG

Halo! Kochana Administracjo Salonu 24:)) Kuku! Tu jestem!!!

pazdziernikowa pazdziernikowa Rozmaitości Obserwuj notkę 20

 

W niedzielę napisałam notkę, zainspirowana cudownym pisowskim, kwiecistym językiem, objawiającym się jakże wymyślnymi tytułami notek wiszących na Salonie24.

Na przykład takich:

 

"Strupieszały Tusk krzyczy z trybuny"


"Wyborcy Platformy to idioci, jednak..."


"Bolszewik Rostowski o czymś zapomniał."

 

By być dobrze zrozumianą, napisałam swoją notkę językiem, że tak powiem ich...

Tytuł brzmiał najbardziej po pisowsku „jak się da”:

 

"Bolszewik Kaczyński i jego wyborcy idioci, będą nami rządzić?"

 

Tytuł nie najlepszy ale miał być pisowski, no i „czy” się już nie zmieściło, 60 znaków i ani jednego więcej.

No i pogadalim pod notką, pogadalim, z 700 wejść już było, potem poszłam na kolację, potem przyszłam i co?

I nie ma! No w mordę misia nie ma mojej notki!

No to sru za pocztę wewnętrzną i ślę do władzy Salonu24 pismo oficjalne!

 

od: pazdziernikowa
data: 2013-06-30 21:04:12

Szanowni Państwo
Co się stało z moją dzisiejszą notką?
Pozdrawiam
P.

 

To była niedziela, po dziewiątej jak widać.

Potem jak to po niedzieli jest w zwyczaju, był poniedziałek czyli wczoraj.

No więc wczoraj jak minęło już południe, a tu w temacie odpowiedzi nic a nic, ponownie otwieram pocztę wewnętrzną i ślę do władz Salonu24 drugie pismo oficjalne.

 

od: pazdziernikowa
data: 2013-07-01 13:19:34

Szanowni Państwo

Wczoraj o godzinie 21:04:12 wysłałam do Państwa wiadomość z zapytaniem o moją wczorajszą notkę:

"od: pazdziernikowa
data: 2013-06-30 21:04:12
Szanowni Państwo
Co się stało z moją dzisiejszą notką?
Pozdrawiam
P."

Do chwili obecnej nie otrzymałam żadnej odpowiedzi
Pozdrawiam
P.

 

Dzisiaj jest wtorek...

Może trzeba w czymś pomóc Państwu Administratorom?

Zadzwonić na policję, po karetkę czy może po informatyka?

Jak myślicie?

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (20)

Inne tematy w dziale Rozmaitości