Czym się bawią nasi kochani naprawiacze Polski, kiedy już się wymodlą i napiszą swoją codzienną porcję tekstów o jedynym cudownym prezesie i złym premierze??
Nazwą włoskiego przedsiębiorstwa robót ciężkich!
Tak, naprawdę! Popatrzcie sami!

Co tych ludzi łączy?
Niezależna.pl-----------------PISowski kombajn medialny...
Wszołek Grzegorz-----------ciężko pracujący człowiek dla PIS i Niezależna.pl
Mucha Wojciech-------------ciężko pracujący człowiek dla PIS i Niezależna.pl
Paweł Rybicki----------------”nasz” Rybitzky, jak to napisał u siebie na blogu PIS&LOVE
Ufka----------------------------jak sama o sobie lubi napisać PISufka
żenada
dno
muł
ściek
Ale może krócej:
Jaka partia taki humor/chumor!!!
ps. wiem, wiem jak się pisze... ale nie będę obrażać tego autentycznego:))


Komentarze
Pokaż komentarze (21)