Zrobicie jak chcecie(fragmenty)
„A ja nie mam zamiaru odpuścić hienie. Bo wygląda na to, że się przyczaiła licząc na to, że kilka wolnych dni, mało kto zagląda na Salon.”
„Ja w każdym razie tą notką informuję Salonowiczów. On może robić na swoim blogu co chce, ale ja też.
Wszystkich komentujących u PolakoCzerwonego będę blokować z automatu.
A jeśli Admin doczytał do tego momentu to go informuję - może notkę ukryć, może wyrzucić w kosmos. Nie interesuje mnie to - bo taki Salon też mnie przestał interesować.”
http://ufka.salon24.pl/505173,zrobicie-jak-chcecie
Jak dobrze mieć sąsiada,
Jak dobrze mieć sąsiada,
On wiosną się uśmiechnie,
Jesienią zagada,
A zimą ci pomoże
Przy węglu i przy koksie
I sama nie wiesz, kiedy
Ułoży wam rok się.
Gdy furę zmartwień, kłopotów masz huk,
Do drzwi sąsiada zapukaj puk, puk,
Gdy spotkasz wrogów na drodze swej tłum,
Do drzwi sąsiada zapukaj bum, bum.
Pożyczy ci zapałki,
Pół masła, kilo soli,
Wysłucha twoich zwierzeń,
Choć głowa go boli,
A zimą ci pomoże
Przy węglu i przy koksie
I sama nie wiesz, kiedy
Ułoży wam rok się.
Gdy furę zmartwień, kłopotów masz huk,
Do drzwi sąsiada zapukaj puk, puk,
Gdy spotkasz wrogów na drodze swej tłum,
Do drzwi sąsiada zapukaj bum, bum.
Jak dobrze mieć sąsiada,
Jak dobrze mieć sąsiada,
On wiosną się uśmiechnie,
Jesienią zagada,
Pomoże ci w rachunkach,
Pobawi się chmurami,
Choć tęskni za tą panią,
Co pachnie fiołkami.


Komentarze
Pokaż komentarze (9)