pazdziernikowa pazdziernikowa
1142
BLOG

Błasik kazał lądować! Kolejne pisowskie kłamstwo obalone!

pazdziernikowa pazdziernikowa Polityka Obserwuj notkę 29

Zgodnie ze stenogramem sporządzonym przez biegłych w kabinie pilotów, do samego końca, przebywała osoba opisana jako DSP, czyli Dowódca Sił Powietrznych. Miała ona pozostać w kokpicie mimo wezwań stewardessy do zajęcia miejsc. To tej osobie biegli przypisują słowa dotyczące prób lądowania: "Faktem jest, że my musimy to robić, do skutku". Po pierwszym komunikacie "TERRAIN AHEAD" miał oczekiwać od załogi "Po-my-słów", zachęcał też pilota "Zmieścisz się śmiało". Sugestie o konieczności lądowania miały paść również z ust dyrektora protokołu dyplomatycznego Mariusza Kazany.



W ostatnich 20 minutach lotu magnetofon w kokpicie zarejestrował 7 prób uciszania innych osób. Na 2,5 minuty przed katastrofą pada "ku(...), przestańcie proszę".

Piwko na pokładzie

Biegli odczytali także rozmowę, która miała miejsce na 30 minut przed katastrofą. Jeden z członków załogi (raczej nie piloci) miał mówić o piciu piwa w czasie lotu. Rozmowa niezidentyfikowanych osób w kokpicie: - Co to jest? - Piwko, a ty nie pijesz?

Po dwóch minutach stewardessa pyta niezidentyfikowaną osobę: "Wypijesz?". W odpowiedzi pada przeciągłe "Taaak".


Co teraz będą pisać ruskie trolle, które ciężko pracują na to, by w Polsce panowała niezgoda i chaos?

Co teraz będą pisać wielbiciele gen.Błasika, który jak widać a właściwie jak słychać, powinien być zdegradowany, pozbawiony orderów i odznaczeń a pamięć o nim głęboko zakopana?

Odpowiedzi nie poznam, bo czytać nie będę...

Będę rzygać... Długo...

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (29)

Inne tematy w dziale Polityka