0 obserwujących
6 notek
4047 odsłon
  310   0

Ogórek nie jest PO TO by wygrać wybory Prezydenckie.

Ober Miller ledwo stojąc na swoich politycznych nogach musiał na gwałt coś wymyśleć by nie odejść do politycznej krainy cieni - tym razem raczej już na zawsze.

Miler wystawił Ogórek na prezydenta z 3 powodów - media głodne newsów podchwyciły Ogórek-temat niesamowicie , wiadomo , że media z tego żyją a że młoda i nie brzydka twarz - to jest TO.

Ogórek siłą rzeczy wniosła konflikt - swoją osobą - woda na młyn mediów popłyneła wartko i przyniosła ożywczy wiatr w plecy staremu wydze Milerowi , ale nie tylko jemu , stacje prześcigają sie w zapraszaniu bonzów sld-owskich łącznie z dinozaurami lewicy i siłą rzeczy pompują ich medialnie dopytując co to za Ogórek i co oni o tym sądzą.

O to właśnie chodzi - Ogórek zapewnia dużą darmową reklamę wartą ciężkie pieniądze , które należałoby zapłacić w normalnych warunkach a których to pieniedzy  Miler nie ma przecież. Czasy Moskiewskich pożyczek nie wrócą a po zagrywce Obamy z torturami i na pudła po butach wypchane dolarami także nie ma co liczyć, zwłaszcza  , gdy nie rodaje się kart w Polskim bagienku politycznym.

Ogórek = ogromna DARMOWA reklama dla Milera / SLD  za Free.

Druga sprawa - SLD wymiera elektorat a starszy i średni wiek wyborczy z innych elektoratów za nic nie pójdzie do urn głosować na  SLD ponieważ nienawidzi ich za czasy komuny , czasy zdrady na rzecz bolszewików za rolę narzuconego nadzorcy Polaków przez Stalina. Za przejęcie majątku narodowego pod blatem Magdalenki. 

Miler wiedząc , że SLD a tym samym i on, umiera śmiercią naturalną zastosował pewien podstęp - zarzucił sieć na młodzież - Ogórek jest lepem na młodzież - tą nieświadomą i na tą młodzież , która nie może odnaleźć się w Tuskowej rzeczywistości - Ober Miler wie , że to za mało na to  by Ogórek zatriumfowała , ale wystarczająco na to by SLD - owska machina magła zostać napompowana do kilkunastu procent co przęłoży się  przede wszystkim na spokojny byt Milera jako bonza SLD.

A potem się zobaczy, może jakaś koalicja wyjdzie i będzie się u władzy - wiadomo , MIler i jego kumple wybredni nie są , pójdą z każdym.

3 powód - kogoś należało wystawić a za bardzo nie było kogo , każdy z potencjalnych kandydatów przyniósłby więcej strat Milerowi i SLD aniżeli pożytku a i media ledwo by wspomniały o takim kandydacie  - nie to co Ogórek - temat wałkowany i gorący - i polityczne żniwa - wybory prezydenckie - nie przyniosłyby żadnych profitów. Ogórek procentuje natychmiast a nawet cuda czyni - jak widać w TVN - czerwone dinozaury nawet ożyły i błyszczą - jak na trupy polityczne - całkiem całkiem nieźle w TVN-owskich programach informacyjnych i stricte politycznych.

 

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale