72 obserwujących
382 notki
688k odsłon
435 odsłon

@wujek @cogitatio i "stara wiara" - w sprawie uwag p. Janke

Wykop Skomentuj1

Szanowny Pan Igor Janke pisze:

Szanowny Panie [Jadczyk]. Salon24 ma byc nadal forum dyskusyjnym, choć ubranym w nową forme graficzną. Merytorycznie nic sie nie zmienia. Tabloid - to miałkie treści a nie zdjęcia. Tresci u nas zostaja te same. Kilka rzeczy "wysypało" się przy migracji, m.in. kwestia "ulubionych". Zbieramy wszytskie błędy i niedociagnięcia, będziemy je poprawiać. Prosze dać nam szanse i publikować tutaj, a my pracujemy nad poprawkami. Potrzebujemy na to trochę czasu. Pozdrawiam serdecznie"


Zakładając (słusznie), że nie jest on "mądry inaczej", to z powyższej odpowiedzi wynika, że nie ma powrotu do poprzedniej metody komentowania - bez udziału FB. Nie będzie więc "moich komentarzy", nie będzie "aktywnych dyskusji", nie będzie bezpośredniej  moderacji dyskusji przez autora bloga.

Pan Janke napisał:

"Merytorycznie nic sie nie zmienia.(...) Tresci u nas zostaja te same."

Czyli uważa on, że komentarze nie były ważną treścią jego portalu i dlatego brak tych komentarzy w nowej odsłonie S24 nie jest dla niego problemem. Jest nawet zaletą.

Wniosek - należy szukać, organizować nową platformę blogową. To co tu jest już się nie zmieni.


- GPS
Komentarze są na FB a powinny być tam gdzie notka i pod kontrolą autora i ew. admina S24. To co jest na FB może być usunięte przez fb z uwagi na nie trzymanie standardów fb. Kumasz?
Podpisywałeś rejestrując się na S24 że będziesz komentował przez FB i spełniał jego regulaminy? Ja nie.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale