Pinkpanther II Pinkpanther II
189
BLOG

PiSowcy zbudują płot na granicy z Niemcami???

Pinkpanther II Pinkpanther II Polityka Obserwuj notkę 10

Kilka lat temu, kilka tysięcy migrantów ekonomicznych z Afryki szturmowało naszą granicę z Białorusią. Służby białoruskie oczywiście pomagały im we wszystkim w czym mogły. PiSowcy postanowili odgrodzić się od problemu najdroższym w Europie płotem. Białoruscy bezpieczniacy mieli niezły ubaw patrząc jak polskie wojsko zajmuje się budową płotu zamiast szkoleniem się w sztuce wojennej, jednocześnie odpierając szturmy Afrykanów. Niestety radość białoruskiego KGB nie trwała długo bo PiSowcy ograli ich jak dzieci i ośmieszyli przed całym światem w marcu 2022 r. ... wpuszczając wszystkich tych Afrykanów do Polski przez Hrebenne jako "ukraińskich studentów". Podobno sam szef KGB "poleciał" za to że dał się tak wyrolować...

Teraz mamy czerwiec 2023 r. i UE tzn. Niemcy zaordynowaly że każdy kraj UE ma przymusowo przyjąć grube tysiące migrantów z Afryki bo jak nie to będzie płacił 100 000 zł rocznie kary za każdego nieprzyjetego Afrykanczyka. Czyli gdyby Niemcy przydzieliły nam 10 tysięcy afrykańskich migrantów a my byśmy ich nie przyjęli to płacilibyśmy 1 mld zł rocznie na ich utrzymanie w innym kraju.

Pomny postawy PiSowców względem próby nastręczenia nam migrantów przez Białoruś, oczekuje teraz deklaracji KaczoMora o rozpoczęciu budowy płotu na granicy z Niemcami i z ostrożności na granicy z satelitą Niemiec - z Czechami.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka