1 obserwujący
15 notek
2164 odsłony
  196   2

Afroamerykanin Bambo

Z powodu chaosu, który powstał po śmierci kryminalisty Floyda oraz wzrostu przestępczych organizacji typu Antifa czy słynny Black Lives Matters murzyni sami sobie wykopali drogę do segregacji rasowej.

Początkiem tej segregacji jest wiele debilnych sytuacji. Trzeba tutaj wskazać burmistrz Chicago, która zadeklarowała, że będzie przyjmowała tylko i wyłącznie dziennikarzy murzynów !. Naprawdę do tego to doszło. Afroamerykanie za długo żyli w luksusach. Mi aż przykro jest jak zmanipulowana zachodnia młodzież niszczy to co przez lata zbudowali takie wybitne postacie jak Martin Luter King, Mahatma Gandhi. Zachód ma to do siebie, że padł on ofiarą wręcz gwałtu lewicowego oraz sfałszowanej ideologi liberalnej. 

W Polsce też nie wygląda za ciekawie. Ofiarą poprawności politycznej ma paść Julian Tuwim z wierszykiem dla dzieci Murzynek Bambo. Naczelne liberalne gazety na czele z Onetem (który przejmuje schedę po upadającej Gazety Wyborczej) szturmują swoją gałganowatą artylerię poetę, który za życia każdemu się narażał twórczością. Trzeba zakończyć tę neomarksistowską ofensywę, lecz nie pomogą w tym postacie, które jeszcze pamiętają PRL albo spiskowali w Okrągłym stole przeciwko wolnej Polsce. Szczotkowa demokracja, poprawność polityczna, te same twarze w polityce doprowadzą w końcu do tego, że moje dzieci będą znały murzynka Bambo jako Afroamerykanina. Oj rasa ludzka wydaje się być coraz głupsza. 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale