polfic
Logik
35 obserwujących
1215 notek
446k odsłon
  344   2

Covidiańska matematyka

Witam,

Panowie Niedzielski z Morawieckim wystąpili i przekonywali o skuteczności szczepień. Powoływali się na pana Fauciego, co już samo w sobie jest hmmm... mało przekonywujące. 

Jak to wyliczyli, zapytacie?

Tak:

"Interia dotarła do tych najnowszych wyliczeń resortu zdrowia. Wyraźnie wskazują one, że pełne zaszczepienie daje wysoką ochronę. Od czasu, kiedy w Polsce trwa akcja szczepień, z powodu COVID-19 zmarło ponad 47 tys. osób. W tej grupie było 730 chorych w pełni zaszczepionych - dowiedzieliśmy się w Ministerstwie Zdrowia. Odsetek zgonów wśród osób w pełni zaszczepionych wynosi zatem 1,2 proc."*

Czyli w statystyki wliczyli zmarłych również wtedy, gdy szczepień była śladowa ilość w społeczeństwie. Czyli zaszczepili pierwszą osobę i każdego kto umarł chwilę po tym zaliczyli do niezaszczepionych w kontrze do zaszczepionych. 

Zapewne pan Fauci liczył podobnie :)

Przykro mi, ale jest to niebywała bezczelność i oszustwo. Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć dlaczego.... chociaż .... :) Oczywiście jest jeszcze możliwość, że ci trzej panowie nie mają pojęcia o matematyce, co w końcu nie byłoby takie dziwne :)

Tak czy inaczej, jeżeli ktoś jeszcze wierzy w ich dobrą wolę, to niech się z tego jak najszybciej wyleczy. Po prostu ci goście ordynarnie kłamią i oszukują społeczeństwo. 


Pozdrawiam :)


* Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-z-powodu-covid-19-umieraja-glownie-osoby-niezaszczepione-pok,nId,5342393#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale