polish allied blog
"Prawda przeciw światu"
11 obserwujących
199 notek
328k odsłon
  324   0

Biden- kompletna porażka

Gesty mówią same za siebie
Gesty mówią same za siebie


12. Jego administracja konsekwentnie niszczy dobre dla Ameryki osiągnięcia poprzednika, jak zwalczanie nielegalnej imigracji, obniżka podatków, likwidacja biurokratycznych regulacji dla przedsiębiorców, zakaz finansowania aborcji z budżetu federalnego itd. A robi to tylko dlatego, że są one dziełem znienawidzonego przez mainstream Donalda Trumpa.


Można by tak długo wymieniać. Nic więc dziwnego, że jego poparcie spadło już do 33%, i gdyby uczciwe, naprawdę demokratyczne wybory prezydenckie odbyły się dzisiaj, to przegrałby z D. Trumpem z kretesem (sondaż sprzed kilku tygodni dawał D. Trumpowi 45% poparcia, a Bidenowi tylko 30%). Wiceprezydent Harris nie jest lepsza i nawet mainstremowe media podały niedawno jak zła, toksyczna atmosfera panuje w jej sztabie, gdzie cytuję "ludzi traktuje się jak gówno". Ona sama również zalicza gafę za gafą i kompletnie nie radzi sobie na swoim stanowisku. Rządy Bidena i jego kliki są katastrofą nie tylko dla Ameryki, ale również dla całego świata, który zdany jest teraz na łaskę totalitarnych korporacji i Deep State oraz bandytów z Moskwy i Pekinu. Nadzieją napawa fakt, że tegoroczne wybory uzupełniające do Kongresu i Senatu USA zakończą się prawdopodobnie sromotną klęską demokratów i odbiciem obu izb przez republikanów, zaś za 2 lata Biały Dom zostanie odbity w wyborach przez Donalda Trumpa, o ile oczywiście nie dojdzie do ponownych, masowych fałszerstw wyborczych.polish_alliedP..S.


Niemal tydzień temu większość członków tzw. Rady Medycznej złożyła rezygnację (szkoda że tak późno), więc pozwolę sobie podzielić się pewną sugestią. Otóż uważam, że wszyscy obecni tam od początku pseudolekarze mający totalitarne ciągoty i będący na usługach Big Pharmy, powinni zostać już dawno z tej Rady wywaleni i postawieni przed sądem za ich zbrodnicze rekomendacje. Ich miejsce powinni zająć natomiast ludzie, którzy są uczciwi, kompetentni, odważni i nie bali się iść pod prąd w plandemicznej propagandzie. Oto, kto moim zdaniem powinien tworzyć nową Radę Medyczną przy premierze RP:


Dr. Włodzimierz Bodnar

Dr. Zbigniew Hałat

Dr. Paweł Basiukiewicz

Dr. Zbigniew Martyka

Dr. Anna Martynowska

Dr. Piotr Witczak

Prof. Piotr Kuna

Krzysztof Szczawiński- niebędący lekarzem, ale za to będący twórcą rozsądnego i dobrego modelu matematycznego pozwalającego poradzić sobie z covidem i wrócić do starej, prawdziwej normalności i normalnego życia.


Z tymi ludźmi, jestem tego pewien plandemia szybko się skończy, a Polacy mogliby wreszcie zacząć normalnie żyć, tak jak normalnie żyją np.mieszkańcy stanów Floryda, Texas czy Tennessee.
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale