6 obserwujących
143 notki
286k odsłon
150 odsłon

Zakończcie tą cholerną wojnę- apel do PiS i Konfederacji

Wykop Skomentuj9

Nigdy nie bylem pacyfistą, ani człowiekiem pokoju. Jak ktoś jest buntownikiem z wyboru, musi walczyć całe życie. Przez ostatnie tygodnie patrzyłem jak PiS i Konfederacja zażarcie ze sobą walczyły, obrzucając się bez ustanku epitetami.Jako człowiek, któremu bliskie są oba środowiska, chciałbym zaapelować do obu stron: SKOŃCZCIE TĄ BEZSENSOWNĄ WOJNĘ! SKOŃCZCIE JĄ NATYCHMIAST I ZACZNIJCIE ROZMAWIAĆ JAK CYWILIZOWANI LUDZIE, KTÓRZY STOJĄ PO TEJ SAMEJ STRONIE BARYKADY.


Na Boga, opamiętajcie się i skończcie tą cholerną, nikomu niepotrzebną wojnę. Miliony ludzi w Polsce są zdezorientowani i skołowani waszym konfliktem. Nie wiedzą komu wierzyć. To jest skutek Waszej cholernej wojny domowej na prawicy. Dlatego apeluję do Was- skończcie tą przeklętą wojnę, przestańcie się obrażać i zacznijcie dyskutować jak ludzie. Powtórzę jeszcze raz- zakończcie tę wojnę i zawrzyjcie pokój. Dla dobra Polski i Polaków.


Dosyć już tych wzajemnych oskarżeń, obelg, zarzutów. Toczycie ze sobą wojnę, która nie da wam żadnego zwycięstwa. Tylko nasi wrogowie na tym skorzystają.


Panie Sakiewicz, Panie Lisiewicz, Panie Bosak, Panie Braun, Panie Winnicki- proszę Was, przestańcie walczyć ze sobą. Ten koszmar musi się skończyć, tu i teraz. Przecież Wy wszyscy stoicie po stronie Polski. Nie jesteście wrogami. PO, Nowoczesna, Salon, lewactwo w UE, Rosja i chciwi oszuści przemysłu Holokaust- to są Wasi wrogowie.


Wojna domowa na prawicy nikomu nie przyniesie zwycięstwa. Nikomu, poza naszymi wrogami, którzy już zacierają ręce.polish_allied


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale