Blog
portal wolnościowy
Polskaliberalna.net - Merkuriusz Polski
Polskaliberalna.net - Merkuriusz Polski Wzmacniamy dyskurs liberalny!
6 obserwujących 199 notek 99597 odsłon
Polskaliberalna.net - Merkuriusz Polski, 27 lipca 2011 r.

Wiad. z ost. chwili z Oslo: "Polak obezwładnił terrorystę!"

Jak podaje serwic aftenpolen.no: "Wszystko wydarzyło się o 20: 35 w zatłoczonym barze Hard Rock cafe, na Johans Torsens gata. Tej samej, na której jeszcze trzy dni temu odbył się marsz. Terrorysta nie niepokojony przez nikogo wszedł do baru rozglądając się dookoła (to relacja naocznych świadków). Postanowił udać się w stronę centrum baru. Jednak (jak to Norweg na imprezie przp. red.) szturchnął "przypadkowo" prawie trzeźwego Polaka (powiedział aresztującej go w widowiskowy sposób policji: "przecież ja k... jestem prawie trzeźwy"). Wywiązała się krotka, trwająca 3 sekundy wymiana zdań. Terrorysta odwrócił się i zapytał: "What?" Polak niestety znał angielski na niewystarczającym poziomie do takiej formy konwersacji więc wybrał inną, bardziej uniwersalną."

I powiecie, że opcja multi kulti wamnie odpowiada. Tylko nasuwa się nam teraz pytanie: skąd on wiedział, że to terrorysta? Zapraszam do dyskusji. Niedługo nas za naród wybrany zaczną w tej Norwegii uważać. Następne newsy na bieżąco.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

polskaliberalna.net
merkuryusz.pl
Polska liberalna

REDAKTOR NACZELNY: Bogumił Kolmasiak

REDAKTOR NACZELNY WYDANIA ZAGRANICZNEGO: Agnieszka Gmiter

WYDAWCA: STOWARZYSZENIE DEMOKRATYCZNA FRAKCJA MŁODYCH

ZAST. REDAKTORA NACZELNEGO: ADAM FULARZ

OBECNI I BYLI WSPÓŁPRACOWNICY Paweł Krężołek, Janusz Wdzięczak, prof. Marek Rocki, dr Robert Gwiazdowski, dr Robert Suski, Wojciech Popiela, Piotr Beniuszys, Andrzej Potocki, Aviv Steinmetz, Marek Tomsia, Marcin Kotowski,Marcin Kwaśniewski,M. Kosek, B. Wasilewski,Flanky, Gigabyte, MAC, Marcin Celiński, Sławomir Potapowicz, Witek Mossakowski, Piotr Dwojacki, S.Sipowicz,Maciej Iwanicki,,Michał Musur, Jędrzej Kulig

 

 

 


WERSJA WORLD:
image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @gemini zadzwoń do jakiegoś biskupa i przestań mi w końcu d... zawracać.
  • @Jacek Paweł Jarecki skale F mam w oczach
  • @Jacek Paweł Jarecki I nie musi się Pan tak unosić, nie każdy rodzi się Einsteinem.

Tematy w dziale