Aktywne Miejsce Pracy Biurowej
Czy jesteśmy skazani na krzesło? Czy bóle kręgosłupa są nieodłącznym atrybutem pracy biurowej? W jaki sposób uniknąć dolegliwości związanych z biurowym charakterem pracy? Aktywne Miejsce Pracy Biurowej – to rozwiązanie wielu problemów. Pracuj - spacerując
4 obserwujących
39 notek
18k odsłon
96 odsłon

Czas na demokrację bezpośrednią. Dzięki Ci Koronawirusie.

Wykop Skomentuj

jak to się mogło stać?

 1. irracjonalne prognozy zachorowań i liczby ofiar śmiertelnych.
 2. nielogiczne przedstawienie rozwoju epidemii.
 3. brak określenia sytuacji początkowej.
 4. ekstrapolowanie wydarzeń z Bergamo, Madrytu, Nowego Jorku na inne rejony Europy, które charakteryzują się zupełnie odmiennymi warunkami.
 5. Nie określanie czy ofiary zmarły z koroanwirusem czy na koronawirusa.
 6. Nie branie pod uwagę głosu lekarzy, badaczy, którzy krytycznie odnosili się do wyciąganych wniosków z rozwoju sytuacji.
 7. Powtarzanie na okrągło we wszystkich mediach o ofiarach koronawirusa, kiedy tak naprawdę chodziło o osoby zmarłe u których wykryto koronawirusa.
 8. Na podstawie tych zupełnie nienaukowych metod wprowadzenie drakońskich środków bezpieczeństwa w czasie, kiedy fala epidemii w rzeczywistości przechodziła już swój maksymalny poziom.
 9. Manipulowanie danymi infekcji, zachorowań oraz ofiar śmiertelnych. W Niemczech ciała osób zmarłych na/z koronawirusem zostają spalone zgodnie z wytycznymi RKI!
 10. Narzucanie społeczności całej Europy noszenie maseczek, które niczemu nie zapobiegają, a nawet szkodzą i wywołują poczucie strachu.
 11. We wszystkich krajach - Podobne reakcje. Polska , Niemcy, Austria, Włochy Francja, Wielka Brytania. Wszędzie słyszymy, że "nowa normalność" będzie trwała do czasu wprowadzenia obowiązkowej szczepionki.
 12. Szczepionki, która ze względów medycznych w stosunku do korona-wirusa nie ma najmniejszego sensu ( wirusy tego typu są znane z tego, że mutują częściej niż inne patogeny - szczepionki mają największy sens tylko w stosunku do patogenów stabilnych).
 13. Szybkie wprowadzenie szczepionki, grozi nie rozpoznaniem możliwych skutków ubocznych.

CO TO MA BYĆ?

Zastanówmy się Czy to nie jest czas, że należy zmienić sposób funkcjonowania demokracji.

Demokracja pośrednia zakończyła rację bytu. Nie może być tak że lobbowani politycy decydują za nas w sprawach dla nas fundamentalnych.

Doszliśmy do punktu, aby wprowadzić Demokracje bezpośrednią.

Technologicznie jesteśmy do tego gotowi.

DOŚĆ.

Koronawirusie - dzięki.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale