Aktywne Miejsce Pracy Biurowej
Czy jesteśmy skazani na krzesło? Czy bóle kręgosłupa są nieodłącznym atrybutem pracy biurowej? W jaki sposób uniknąć dolegliwości związanych z biurowym charakterem pracy? Aktywne Miejsce Pracy Biurowej – to rozwiązanie wielu problemów. Pracuj - spacerując
4 obserwujących
39 notek
18k odsłon
408 odsłon

Wielki Szu "Europa została bezczelnie oszukana"

Wykop Skomentuj25

Szanowni Państwo,

Dom Pomocy Społecznej. Starsze osoby. Ostatnie lata , może miesiące mojego życia... może tygodnie. Siedzę tutaj sam. Nikt mnie nie może odwiedzić. A mógłby....

w trakcie trawajacej pandemii dowiedzieliśmy się że mamy w Polsce około 800 DPS. Jeżeli się mylę to prosze mnie poprawić.

Trzeba powiedzieć , że w tym domach umierali ludzie. Myślę , że umierali, bo w tamtym roku też umierali.

Dzięki wprowadzonym środkom Ci ludzie umierali w samotności. Nawet Ci, którzy normalnie w tej samotności by nie umierali. Niektórzy z nich mają jednak rodziny, dzieci i wnuki i teoretycznie mieliby szanse przed śmiercią się z nimi zobaczyć. Mało tego samotność, izolacja i strach z pewnością doprowadziła do wielu wcześniejszych tragedii.

Czy Wielki Szu. Pan i Władca życia i śmierci odpowie na pytanie, dlaczego Ci ludzie musieli umrzeć w takich okolicznościach, kiedy nic nie wskazuje na to, że to było konieczne.

Wielki Szu znowu powiedział coś z czym muszę się bezwzględnie zgodzić. "Europa została bezczelnie oszukana"

Szkoda tylko że mówił o maseczkach, a nie o koronawirusie.

Wykop Skomentuj25
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale