Aktywne Miejsce Pracy Biurowej
Czy jesteśmy skazani na krzesło? Czy bóle kręgosłupa są nieodłącznym atrybutem pracy biurowej? W jaki sposób uniknąć dolegliwości związanych z biurowym charakterem pracy? Aktywne Miejsce Pracy Biurowej – to rozwiązanie wielu problemów. Pracuj - spacerując
4 obserwujących
39 notek
18k odsłon
239 odsłon

Potrzebna KKŚ - Koronawirusowa Komisja Śledcza.

Wykop Skomentuj9

Tak. Koronawirusowa Komisja Śledcza niezbędna koniecznie. Aby nigdy więcej to się nie powtórzyło.


Wiele ciekawych informacji wokół koronawirusów....

w Berlinie system wczesnego ostrzegania o zagrożeniu epidemicznym (system świetlny) uruchomił się po podaniu informacji, że wartość R (współczynnik reprodukcji wirusa) wynosi 1.37 i jest powyżej wartości bezpiecznej. Okazało się, że to jest pomyłka ... i tak naprawdę wynosi 0,9, ale nie przeszkadza to władzom Berlina utrzymywać , że jest system ostrzegania niezbędny.

(czyżby jakiś znak - czy to wszystko co się wydarzyło w ciągu ostaniach 3 miesięcy to była , jest pomyłka?).

Chcąc wierzyć oficjalnym danym mamy w Polsce na dzień 27.5.2020 12 000 zainfekowanych, tak, tak... 22 300 zainfekowanych -10 300 ozdrowiałych to około 12 000 zainfekowanych osób z koronawirusem. tj.  0,03% ludności Polski. I z tego powodu, w dalszym ciągu dzieci nie chodzą do szkoły, w większości nie chodzą do przedszkola, dalej.... jeszcze do soboty nosimy maski, nie możemy iść do sądu ani gromadzić się aby podyskutować.. albo nawet protestować. Od kiedy te maski nosimy? Długo, najstarsi górale nie pamiętają. Ale jeżeli przyjrzymy się wykresom to okaże się, że noszenie masek nie miało żadnego wpływy na ograniczenie epidemii. Maseczki na nosie, a epidemia opadała tak samo jak przed wprowadzeniem masek. I słusznie bo taka jest natura epidemii w tym okresie rozwoju.

I mimo, że ostatnio testowaliśmy więcej, więcej i więcej to przypadków zainfekowanych osób jest mniej mniej i mniej poza... obszarami kopalń. Dlaczego kopalń.... nie wiem. Czy tam jest jakieś ogromne ryzyko znalezienia osób zagrożonych tym wirusem. I dlatego tam prowadzone sa badania 81 lat? Obciążeni chorobami? Czy takich w kopalni znajdziemy?

Dochodzimy powoli do etapu w którym, ilość zainfekowanych  w stosunku do grupy badanej jest na poziome błędu statystycznego testów PCR. Statystycznie nigdy nie zejdziemy do poziomu "zero" testujac tymi testami, gdyż zawsze jest możliwość błędu.

W Szwajcarii wszystko funkcjonuje normalnie od 8 tygodni,  ludzie normalnie siedzą w restauracjach, zakupu można zrobić supermarkecie bez maski, można pójść bez obawy na rynek i place zabaw i... zgadnijcie Państwo... co się dzieje z liczbami dotyczącymi koronawirusa!... s p a d a j a. tak spadają. jak to wytlumaczyc? Liczba nowych infekcji spada pomimo poluźnienia środków bezpieczeństwa. dlaczego, dlaczego, dlaczego? Czy środki bezpieczeństwa podziałały...pewnie że nie.

Po prosty koronawirusy tracą zupełnie na znaczeniu w ogólnej liczbie sezonowych zachorowań już na początku maja. I tak się dzieje UWAGA! KAŻDEGO ROKU!.... KOLEJNEGO KORONAWIRUSA na dużą skalę możemy się spodziewać...no kiedy? ZGADNIJCIE PAŃSTWO. ....WUHAN - Grudzień? Tak dokładnie tak. Według corocznych badań lekarze wiedzą o tym doskonale. Koronawirusy funkcjonują w największych ilościach od grudnia - do końca kwietnia. W innych terminach słabiutko.

Jakby ktoś chciałby zafundować nam w przyszłym roku całoroczną taką imprezę to polecam ADENOVIRUSy... są przez cały rok!

Naukowcy z 10 krajów, w tym m.in. naukowiec z Cambridge sprzeciwiają się głównemu wirusologowi z Robert Koch Instytut w Berlinie odnoście badań nad wpływem wirusa na dzieci,  w wyniku których szkoły w Niemczech zostały zamknięte.

w związku z tym...

Szkoły powinny być otwarte natychmiast. Pan Drosten (główny wirusolog w Niemczech) poproszony o odniesienie się do tych informacji przez dziennik BILD...odpisał, że ma dużo ciekawsze zajęcia.

Kolejna ciekawa wiadomość. Co miało nas uratować przed wirusem. Z utęsknieniem wyczekiwana szczepionka. Gdzie ona?

Naukowcy z Oxford University, martwią się , że z powodu zbyt małej liczby osób zainfekowanych nie ma na kim przeprowadzić badań i prób klinicznych. Potrzebują 10 000 chętnych zainfekowanych brytyjczyków - brakuje im ich... to straszne.. i co teraz? Co z Profesorem Szumowskim i jego oczekiwaniem na szczepionkę? Facet się chyba załamie. Ta informacja jest przerażająca dla tych co pracują nad szczepionkami. Ta fala epidemii jest skończona. I nic jej nie pomoże... tylko epidemia strachu może być jeszcze jakiś czas utrzymana.

Potrzebna jest komisja śledcza. Aby stwierdzić co tak naprawdę się wydarzyło.

Rodzice w Niemczech żądają natychmiastowego otwarcia szkół. Bez zachowania odległości, bez masek, i innych dodatkowych środków ostrożności. To jest oczywiste. Dzieciom nie można wpajać, że one innym szkodzą. Według dzisiejszego stanu wiedzy, dzieci nie są same zagrożone ani nie stanowią zagrożenia dla innych. Wprowadzone środki bezpieczeństwa prowadzą do strachu, obciążenia psychicznego a także bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia. Nieracjonalne  Środki bezpieczeństwa zostały wprowadzone w niewłaściwym czasie i niewłaściwych miejscach. Maski uniemożliwią normalną komunikację, wprowadzają niepewność.... i....

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości