Gorące tematy:

Aktywne Miejsce Pracy Biurowej
Czy jesteśmy skazani na krzesło? Czy bóle kręgosłupa są nieodłącznym atrybutem pracy biurowej? W jaki sposób uniknąć dolegliwości związanych z biurowym charakterem pracy? Aktywne Miejsce Pracy Biurowej – to rozwiązanie wielu problemów. Pracuj - spacerując
9 obserwujących
62 notki
35k odsłon
603 odsłony

Berlin. Protesty. Milion osób przeciwko środkom bezpieczeństwa.

Wykop Skomentuj23

Niemcy protestują przeciwko Lockdown, Maskom, Zamkniętym szkołom i przeciwko wprowadzeniu "Pandemii" ... tak wprowadzeniu, gdyż tzw. "pandemia" się nie pojawiła za sprawą wirusa, tylko została wprowadzona przez polityków bezpodstawnie.

Kłamstwo jest ich orężem. Kłamstwo w skali. 50:1. To mniej więcej tyle o ile przeskalowane zostało zagrożenie koronawirusem.

w Berlinie 1 sierpnia, w sobotę, było według pierwszych szacunków policji od kilkuset (800 tysięcy) do  ponad milion (1.3 miliona) osób które protestowało przeciwko środkom bezpieczeństwa wprowadzonym z okazji koronawirusa. Policja zmieniła swoje szacunki na 20 tysięcy. W mediach mainstreamowych podano liczbę 17-20 tysięcy Nie 200 tysięcy, nie 500 tysięcy. Powiedziano, że protestowało 20 tysięcy to jest Skandal. Skandal to mało powiedziane. 50 razy pomniejszono liczbę uczestników. Takie liczby powtórzono w Polsce, pomimo tego, że nie ma najmniejszego problemu aby sprawdzić jaka jest prawda. Wystarczy obejrzeć relacji i zdjęcia.Co wy na to dziennikarze z "niezależnej" TVP TVN wyborczej, a także z SALONu24.pl,  wszyscy jak jeden mąż kłamią. 50:1. To jest skala ich kłamstwa.


Śmiertelność wirusa maksymalnie wynosi 0,2% - na początku wmawiano nam że ta śmiertelność wynosi 10% - 50:1

Liczba Niemców jaka miała umrzeć z powodu tego wirusa to  1 000 000 ....zmarło  do dziś 10 000 i to nie wiadomo czy na koronawirusa czy tylko z koronawirusem. Skala kłamstawa 100:1

Liczba protestujących 1 sierpnia 2020 w Berlinie miała wynosić 20 tysięcy, kiedy wszyscy widzą, widzieli , że było ich 50 razy więcej...ponad MILION.

Jak można, w demokratycznym kraju, za państwowe, prywatne, jakiekolwiek pieniądze kłamać w tak bezczelny sposób?

Niemcy mówią dosyć... i pytają wprost, dlaczego tak nieadekwatne środki w stosunku do zagrożeń zostały wprowadzone?

Demonstracja została przez policję oficjalnie rozwiązana ze względu na brak zachownia środków ostrożności. *brak masek i *brak zachowania odległości.. Organizatorzy zostali aresztowani.

Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka