149 obserwujących
1555 notek
2459k odsłon
  280   0

Kim III z MUŁŁAMI.

 

TELAWIW OnLine: Izrael podejrzewa, że dokonana w ub. piątek próba nuklearna nr 5 w Korei Północnej - obserwowana była przez irańskich speców od atomu i rakiet balistycznych. Współpraca dwustronna może polegać na tym, że KRLD pracuje nad „A”, a mułły nad rakietami do jego przenoszenia.

@

Reżim Kima III demonstracyjnie gwiżdże sobie na sankcje, zaś ostatnia podziemna próba była prowokacją wobec Obamy wracającego właśnie ze szczytu ASEAN w Laosie do USA. Wg ekspertów eksplozja ta świadczy o znacznym postępie technologicznym uzyskanym przez atomistów Pjongjang. Izraelczycy obawiaja się, że podobny ostry skok może nastąpić też z rakietami balistycznymi w Iranie. W 1994 ówczesny prezydent USA Bill Clinton obwieścił radośnie – że świat będzie bezpieczniejszy, bo Korea Północna, w zamian za pomoc ekonomiczną, zgodziła się zamrozić program jądrowy. Skończyło się na tym, że 10 lat temu bandziory z Pjongjang dokonały pierwszej próby jądrowej, stawiając świat przed faktem dokonanym. https://youtu.be/yKd0GEcH7Js

@

TELAWIW OnLine: Hebron – zastrzelony zdziczały Arab po tym, jak rzucił się z nożem na żołnierza legitymujacego go na checkpoincie „Tel Rumeida”. To piąty incydent terrorystyczny w ciągu ostatnich 24 godzin - w ostatnich miesiącach fala takich ataków ustała, ale w związku z ruszająca za chwilę wrześniową sesją ONZ w NYC, Palestyńczycy próbują skupić na sobie znowu choć trochę uwagi...

TELAWIW OnLine: Trump z charakterystycznym dla siebie sarkazmem... poradził Clintonowej (chcącej ograniczyc dostęp do broni palnej), żeby jej ochroniarze przestali świecić giwerami...Tymczaem jednak w makroskali nadal wielu obserwatorów uważa, że z tej dwójki jastrzębiem jest właśnie była pierwsza dama, a gołąbkiem, aczkolwiek lekko nastroszonym :) - The Donald.

TELAWIW OnLine: „Europa może się wiele nauczyć od Izraelczyków, ale to nie znaczy, że postawimy na „izraelizację”, naruszając równowagę między prawami człowieka i względami bezpieczeństwa” - Gilles de Kerchove, koordynator UE ds. antyterroryzmu w rozmowie z izraelskim portalem Walla. O tym, że facet niekumaty świadczy też jego odzywka, że UE nie złagodzi krytyki wobec Izraela za politykę twardej ręki wobec Palestyńczyków.

TELAWIW OnLine: W Polsce „media przestały przekazywać informację a stały się głównie organizacjami przestępczymi manipulującymi wizją świata oraz narzędziami socjotechnicznymi mającymi za zadanie skłócanie gojów. Mam zero zaufania zarówno względem Gazety Wyborczej jak i Gazety Polskiej ponieważ czuję że redaktorzy w tych mediach nabierali praktyk w tym samym kibucu”.

Takim anonimowym, acz wygenerowanym poprawną polszczyzną „komentem” opatrzony jest materiał w portalu wirtualnemedia.pl o spadku zaufania do mediów w USA. Jeśli spojrzeć głębiej – czym właściwie to quano różni się od czarnosecińskich „Protokołów Mędrców Syjonu” i propagandy hitlerowskiej o światowym spisku żydowskim?

TELAWIW OnLine (flesze): Wg sondażu Gallupa już zaledwie 32% Amerykanów ma zaufanie do mediów; wśród republikanów wskaźnik ten wynosi 14% @ NO COMMENT Waszyngtonu i Jerozolimy po tym, jak Colinowi Powellowi „wypsnęło się”..., że Izrael ma 200 rakiet „A” wycelowanych w Teheran @ Centroprawicowy Sarko atakuje ostro islamistów, chcąc zdobyć też głosy zwolenników FN; lewica nazywa go “Trumpem à la française”.


 


 


 


 

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale