Prawda bez politpoprawności
Mówię prawdę o wydarzeniach w Polsce i na świecie
3 obserwujących
122 notki
97k odsłon
2265 odsłon

Trzaskowski tworzy z Warszawy miasto LGBT

Wykop Skomentuj118

Odkąd prezydentem miasta stołecznego Warszawy został Rafał Trzaskowski to stolica coraz bardziej zmienia się w miasto nie do poznania. Nie dość że jeśli chodzi o nazwy ulic odbywa się rekomunizacja to jeszcze kilka dni temu podpisana została karta LGBT+, przez co np. w szkołach będzie tęczowa indoktrynacja.

Już od przedszkola dzieci będą uczone homopropagandy, już od najmłodszych lat będą uczone tzw. edukacji seksualnej, o tym jak ,,dobrze dotykać swego ciała" jak jest zapisane w deklaracji, będą uczone o masturbacji. Choć w młodym wieku powinni bawić się klockami. Na lekcji będzie też nadzorca który będzie pilnował ,,edukacji" dzieci, to wygląda jak program dla pedofilów, będą też zajęcia o innych orientacjach seksualnych i tzw. zajęcia antydyskryminacyjne. Może to wytworzyć patologie takie jak strach nauczyciela przed postawieniem homoseksualiście jedynki lub wstawienia uwagi z powodu strachu przed ,,dyskryminacją" Rodzice powinni ostro protestować przeciwko homoindoktrynacji.

To nie wszystko, dla osób LGBT które czują się dyskryminowane ma zostać zbudowany ,,hotel interwencyjny" a także ,,centrum społeczno-kulturalne". Nie trzeba wspominać że wspierane będą również Marsze Równości.

To nie pierwsza heterofobiczna decyzja Trzaskowskiego. W grudniu na ulice Warszawy wyruszył tramwaj różnorodności (zepsuł się już następnego dnia), planowane jest również tworzenie hoteli tylko dla LGBT, tak jak kiedyś podczas okupacji niemieckiej były miejsca ,,tylko dla Niemców" tak teraz będzie ,,tylko dla LGBT". Trzaskowski jest zwolennikiem wprowadzenia związków partnerskich.

Na naszych oczach Warszawa, stolica Polski staje się miastem LGBT na wzór miast zachodnioeuropejskich np. Amsterdam, za kilka lat ciężko uwierzyć że to jest stolica naszego kraju. Niestety było do przewidzenia że jak wygra Trzaskowski tak będzie, zapowiadał to w kampanii, niestety to jedyna obietnica jaką spełnił a akurat tej nie powinien spełniać.

Niech Warszawa będzie przykładem tego co będzie jeśli PO wygrałaby wybory parlamentarne, będzie tak samo tylko że na skalę ogólnokrajową.

Wykop Skomentuj118
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo