mniejwięcej brydż
oraz struganie w aDNA
19 obserwujących
262 notki
89k odsłon
  273   2

Tajna broń PIS - wybory 2023

Zbliżają się  kolejne wybory parlamentarne, nasza polityczno-kowidowa rzeczywistość zapewne przyśpieszy. Obecnie, podobno zagraża nam wariant sc-2 delta. Ale czasu jest sporo, więc może pojawi się i mutacja ypsilon, czy kolejna oznaczona jeszcze bardziej odległą literą greckiego alfabetu   ;-)

Biorąc pod uwagę powyższe, mam podejrzenie, że odkryłem sens zmanipulowanej statystyki kowidowej, tyczącej aktualnych przypadków zarażeń wirusem sc-2.

Poprawny wykres powinien wyglądać w przybliżeniu tak:

image

=====

Cytuję z mojej poprzedniej notki:

" Wykres aktywnych przypadków, obrazujący aktualne dane kowidowe z Polski, powinien wyglądać jak odwrócona litera W, z prawym ramieniem pełzającym na poziomie kilku tysięcy, w stronę zbliżających się wakacji. "

Dowód:

W czerwcu, sumarycznie, zaraziło się wirusem (mam prawie 100% pewność, a dane to potwierdzą) mniej niż 8000 osób, a 7-dniowa średnia krocząca ukazująca codzienne przypadki, przez cały miesiąc malała.

Po 10 dniach (!) każdy zarażony wychodzi z izolacji (bez dodatkowego testu) i jest traktowany jako ozdrowieniec, czyli znika z wykresu aktywnych przypadków.

W szpitalach na chwilę obecną przebywa ok.1000 chorych na covid-19. Zmarło, przez cały czerwiec, na covid-19 lub z jego powodu (choroby towarzyszące) mniej niż ok.1200 osób.

Biorąc pod uwagę powyższe: suma aktywnych przypadków powinna być mniejsza niż kilka tysięcy.

cdbo.

======

Blogerze Statystyk, czy tym razem rozwiałem Twoje wątpliwości?

======

Pozostaje pytanie gdzie podziewa się ponad 140 tysięcy ozdrowieńców? 

Uważam, że istnieje głęboko zakamuflowana, świetnie ukryta strefa WC-19 (win covid-19).

WC-19 to ponury gułag, w którym rząd PIS-u przetrzymuje siła i w tajemnicy, przed opinią publiczną, obywateli RP.

Zniewoleni mają być tajną bronią obecnej rządzącej koalicji w trakcie wyborów w 2023 roku. W WC-19 będzie działać komisja wyborcza, która zaliczy wszystkie 140 tys. głosów jedynej możliwej, a idącej po zwycięstwo, partii.

Jeśli wybory będą korespondencyjne, to wystarczy zatrudnić kilku gości do wypisywania i wysyłania kart wyborczych. Ewentualnie mogą to zrobić sami osadzeni w WC-19, w zamian za dodatkowy podwieczorek,  a w efekcie wydatki wyborcze PIS-u zmaleją.

Manipulacja powyższa oczywiście może się odbyć na zdecydowanie większą skalę: przed nami wirus w wariancie delta, a liter kolejnych w alfabecie jeszcze cała przestępcza banda się czai.

Strefa WC-19 jest receptą na wygraną ;-) , nieprawdaż?

Ponieważ Min. Zdrowia twierdzi, że system zliczania się nie myli, strefa WC-19 jest  jedynym rozsądnym wyjaśnieniem, absurdalnej statystki aktualnych przypadków zarażeń sc-2 w kraju.


Czyżbym trafił PIS w miętkie?

pzdr -q 

ps.

dowód pomocniczy - muzyka z archiwum X :


Rozważałem też inne powody tej manipulacji statystyką, ale po "dojrzałym namyśle", odrzuciłem je wszystkie:

https://www.salon24.pl/u/quahadi/1146638,prawda-g-prawda-i-rzadowa-statystyka#comment-20974432

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale