mniejwięcej brydż
oraz struganie w aDNA
19 obserwujących
262 notki
89k odsłon
  206   1

Prawda, g.... prawda i rządowa kowidowa statystyka

rzeczywisty wykres aktywnych przypadków
rzeczywisty wykres aktywnych przypadków

Gdyby epidemia zakończyła się w wakacje, wbrew ponurym rządowym zapewnieniom, oficjalna rządowa statystyka dalej pokazywałaby (miesiącami) ponad 140 tysięcy (słownie: sto czterdzieści tysięcy) aktywnych przypadków.

Wykres aktywnych przypadków, obrazujący aktualne dane kowidowe z Polski, powinien wyglądać jak odwrócona litera W, z prawym ramieniem pełzającym na poziomie kilku tysięcy, w stronę zbliżających się wakacji.

Komiczna, absurdalna i nadzwyczaj głupia sytuacja. Powyżej realny kształt wykresu, poniżej rządowy matrix:

image


Proszę o wyjaśnienie, gdzie się pomyliłem, w przypadku wątpliwości sugeruję dwie, moje poprzednie notki (z komentarzami):

gwarancje-ministra-niedzielskiego

statystyczno-konstytucyjny-bubel-czyli-covid-19-w-polsce


Zapewne, by naprawić ten koszmarny  błąd, potrzebna jest doskonała znajomość kodu źródłowego (Pascalxxxx, C+++++, itp), zespół świetnie opłacanych informatyków, tysiące godzin pracy, a przede wszystkim chęć sprostowania.

Nie wykluczam, że Min. Zdrowia zrozumie dlaczego się tak czepiam i uderzy pięścią w stół lub skopie czyjś, odpowiadający za stan raportowania aktualnych przypadków, tyłek.

Jeśli tak się nie stanie, usilnie polecam i proszę Min. Niedzielskiego by opublikował, w ramach sprostowania, mój wykres (oprogramowanie: Paint i już + zdrowy rozsądek + znajomość obowiązujących kowidowych przepisów + zamieszczony poniżej kod).

Oczywiście z chęcią przytulę jakieś np. 144 tys. zł, jako wynagrodzenie za konsultację (vat, pit już po mojej stronie- trudno ;-)

Komentujcie bez zahamowań - pzdr

ps.

informatykom rządowym i ministrowi dedykuję:


pps. 

wiem, że działanie w Paint'cie zajęło mi około 45 sek, trudno brak konkurencji ;-), zaś znalezienie tej lukratywnej niszy biznesowej ... itd.

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale