mniejwięcej brydż
oraz struganie w aDNA
19 obserwujących
262 notki
89k odsłon
  254   0

Gwarancje Ministra Niedzielskiego

aktywne przypadki
aktywne przypadki

Minister Niedzielski wprowadził  różne dziwne limity i regulacje, w sytuacji gdy epidemia w naszym kraju jest w zupełnym odwrocie, tworząc sztuczny podział na obywateli bardziej uprawnionych i tych dyskryminowanych. Przypominam, że szczepienia nie są obowiązkowe.

Podtrzymywane jest dalej zalecenie noszenia masek w zamkniętych pomieszczeniach.  Dodatkowo min. Niedzielski snuje rozważania nt. odpłatności szczepienia przeciw covid-19 (???) oraz wielkiej, mającej nadciągnąć na przełomie sierpnia/września fali  zarażeń ( link ).

Ponieważ wczorajsze dane, nie zmieniły logiki mojej poprzedniej notki ( link  ), proponuję przyjrzeć się dwóm obrazkom, czyli aktualnym przypadkom zarażeń w Polsce:

Zobacz galerię zdjęć:

zarażenia codziennie
zarażenia codziennie
gwara
 

Komentarz blogera STEFANW nie pozostawia cienia wątpliwości, co należy sądzić o tej statystyce: 

" Błąd jest widoczny gołym okiem już od maja (kilka razy wskazywałem go w komentarzach) i chyba narasta. Wyraźnie mało kogo to interesuje. Prawdopodobnie zamieni się w awanturkę, gdy ponad 100 tys. ozdrowieńców nie dostanie odpowiedniego kodu QR. " 

Jak napisałem te wykresy powodują u mnie trwały stupor. Jeśli dodaję do nich świadomość, że wykonano prawie 29 mln szczepień, w tym około 12 mln zaczepiono dwoma dawkami, zaczynam mieć poważne wątpliwości co do działań i wypowiedzi min. Niedzielskiego.

Panie Ministrze:

- gdzie podziało się prawie 150 tys. ozdrowieńców?

- czy rozumie Pan konstytucyjne prawa obywateli tego kraju?

- czy chce Pan doprowadzić do załamania akcji szczepień w Polsce?

- jak długo zamierza Pan nas straszyć falą, która być  może nie nadciągnie?

Jednoczesne straszenie społeczeństwa, w połączeniu z  jawną dyskryminacją obywateli oraz publikowanie urzędniczej nieudolności arytmetycznej (tą całkowicie błędną statystykę widzi cały świat),  powoduje moje poważne wątpliwości co do sensu działań zarządzającego epidemią ministra.

  pzdr -q


ps.

RPO? Opozycja? 


Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale