quahadi quahadi
109
BLOG

Kosmiczne triki przy Spodku

quahadi quahadi Kolarstwo Obserwuj temat Obserwuj notkę 2

Dawid Godziek odleciał w kosmos na rowerze! 

Red Bull Roof Ride 2023 Katowice, przy Spodku. 

Pierwszy przejazd -  35:00 , drugi kosmiczny - 1:10:10, zapewnił mu pierwsze miejsce w zawodach, by  w trzecim mógł świętować wynik -  2:01:10.

Kapitalny (!)  przejazd miał też Szymon Godziek (1:16:45), lecz został wypchnięty z pierwszej trójki. W trzecim pech(1:54:10), nie udało mu się poprawić wyniku. Winny był chyba wiatr.

Ci dwaj kolesie, to absolutna światowa czołówka. Bezdyskusyjnie.

Dawid gratulacje! 


W ramach bonusu przejazd Szymona: Utah (USA) - Red Bull Rampage 2022, z kamery na kasku.


Czegoś Państwo nie zauważyliście?  Coś umknęło? -  to może z innej kamery (1:20):


Woooow!

quahadi
O mnie quahadi

burak, amator, gracz przypadkowy, a czasem skuteczny wygrane rozdanie, to kwestia wiary w zwycięstwo, reszta jest, hihi, tylko zimną logiką i techniką rozgrywki     wyjęte z Waszych komentarzy ;-)   "Stale tam zaglądam. Wciąż w nadziei, że wreszcie coś zrozumiem, nawet błysnę rozwiązaniem....."   "chyba powinienem wnioskować o zbanowanie całego bloga quahadi, bo jest wybitnie niebezpieczny dla zdrowia psychicznego i nawet fizycznego"   "Na oko nie ma problemu" i " ...to mi zasugerował były Mistrz Europy Open. Ale też był zmęczony upałem." "sytuacja jest o tyle prosta, co prawie beznadziejna"   "przy układzie ..., to ciemność widzę... ale jeszcze pomyślę :)"   i to jest właściwe podejście do problemu ;-)     NA TYM BLOGU MOŻESZ PISAĆ I GADAĆ PRAWIE O WSZYSTKIM POD WARUNKIEM: 1/ ŻE PISZESZ  RÓWNIEŻ O BRYDŻU; 2/ ŻE LOGICZNA ARGUMENTACJA JEST WCHŁANIANA     I ANALIZOWANA     PRZEZ TWOJE NIEDOMYTE KOMÓRKI; 3/ ŻE NIE BOISZ SIĘ POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW,   4/ ŻE WIESZ , ŻE JA CZASEM     "LUBIĘ PODYSKUTOWAĆ"     s - spades = piki,   h - hearts = kiery, d - diamonds = kara c - clubs = trefle   Tabela rozkładu kolorów: ku wiecznej chwale Tego barda Tradycja: Quasimodo:

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport