Pawel Ulbrych Pawel Ulbrych
418
BLOG

Stało się! Będzie MECZ

Pawel Ulbrych Pawel Ulbrych Krykiet Obserwuj temat Obserwuj notkę 4

Australia nie zdobędzie 4. z rzędu tytułu mistrzów świata; Australia nie zdobędzie 5. w sumie tytułu mistrzów świata; tytułu nie zdobędzie też ktoś z dwójki Indie i Pakistan. Indie, współgospodarz trwających mistrzostw świata w krykiecie, pokonały dziś w Ahmedabadzie Australijczyków i awansowały do 1/2 fianłu. W meczu o finał rywalami Indusów będą Pakistańczycy.

Mniam, mniam; coś pysznego; kroi się naprawdę pyszne widowisko. Jak już wspominałem, będzie to mecz z mnóstwem podtekstów. Teraz jedynie wynik meczu Australii z Indiami: Australia zdobywała punkty jako pierwsza i zdobyła ich 260, tracąc do końca 50. serii tylko 6 zawodników. Indie przekroczyły granicę 260 pkt (o punkt) w 48. serii. Już wkrótce szerzej o tym, jak to wyglądało oraz zapowiedź meczu Indii z Pakistanem, który odbędzie się w przyszłą środę.

Jutro zaś 3. ćwierćfinał - Afryka Południowa kontra Nowa Zelandia, a w sobotę Sri Lanka zagra z Anglią. Zwycięzcy tych meczów utowrzą drugą parę półfinałową, która rozegra swój mecz we wtorek. 

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport